Kre-Alkalyn

Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randa..
€2900
775

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kre-alkalyn‘o patrauklia kaina. Tai yra itin plačiai naudojamas, aukšto veiksmingumo papildas.

Kre alkalinas – tai tam tikra kreatino forma, kurios sudėtis yra papildomai apdorojama, koreguojant jos pH. Šis produktas atsirado dėl to, kad kreatino monohidrato vartojimas organizme skatina toksiško kreatinino gamybą. Į monohidratą yra įmaišoma šarminių miltelių, kurie veikia kartu su mikroskopinio dydžio kreatino monohidrato milteliais bei stabilizuoja pH jūsų skrandyje. 

Ką tai duoda? Ogi tai, jog suvartojus Kre-Alkalyn, žmogus neturėtų jausti pulvo pūtimo, mėšlungių ar kitų šalutinių poveikių, kurie retais atvejais pasitaiko su kreatino monohidratu. Šių produktų cheminis veiksmingumas yra įrodytas moksliniais tyrimais. Kre alkalyn vartojimas gerokai sumažina kreatinino išsiskyrimą organizme, lyginant su kreatino monohidratu. 

Pavyzdžiui, sunkumų kilnotojai buvo suskirstyti į dvi grupes. Vienos grupės sunkiaatlečiai gavo kre-alkalyn papildus, o kiti – kreatino monohidratą. Testas truko 60 dienų. Įvairiuose pratimuose ir maksimalaus pakeliamo svorio dydis, vartojančių kre-alkalyn grupėje padidėjo 10,76%, maždaug 2,5% daugiau nei kreatino monohidrato grupėje. Na, o ištvermė kre-alkalyn grupėje padidėjo net 28% daugiau už monohidrato vartotojų. Tai leidžia daryti išvadą, kad šis papildas itin tinka svarmenų kilnotojams bei CrossFit‘u užsiimantiems sportininkams. 

Patekęs į organizmą, kre-alkalyn padeda sukurti ATP (arba ATF) – natūralų energijos šaltinį. Jeigu esate ištvermės sportininkai arba intensyviai treniruojatės, vartoti kre-alkaliną gali būti tikrai tinkamas sprendimas. 

Kre-alkalinas mūsų asortimente

Bene geriausiai žinomas ir plačiausiai paplitęs kre-alkalyn produktas, kurio atsiliepimai yra pozityviausi – Nutrend Kre-Alkalyn. Itin stabilaus veikimo, raumenis stiprinantis ir ištvermę bei pajėgumą sportuojant padidinti galintis kreatinas mėgstamas tiek tarp mėgėjų, tiek tarp pusiau ar visiškai profesionalių atletų.

Šis produktas yra kapsulių pavidalo. Kapsulė – labai universali papildo forma, kuri leidžia produktus įsisavinti tolygiai ir tinkamai. Šiose kapsulėse kreatinas yra sujungtas su stabilizuojančiomis, šarminio pH medžiagomis. Toks pH, patekęs į skrandį, beveik neskyla į toksišką kreatininą bei raumenų ląsteles pasiekia pilno pajėgumo, suteikdamas daugiausiai energijos. Dėl to taip pat užtenka vartoti ir sąlyginai mažesnes papildų dozes (lyginant su kreatino monohidratu), siekiant to paties rezultato.

Kre-alkalyn vartojimas

Kiekvieno produkto vartojimas gali būti ir dažniausiai yra skirtingas. Svarbiausia yra atsižvelgti į informaciją, kuri nurodoma prekės puslapyje, Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje ir ant pakuotės. Patarti gali ir mūsų specialistai, tačiau taip pat naudinga apie stabilaus kreatino vartojimą pasitarti su mitybos specialistais arba profesionaliais asmeniniais treneriais, su kuriais derinate mitybos planą(-us). 

Įprastai kreatino alkalino (šarmo) produkto vartojimas nėra galimas vaikams, nėščioms bei maitinančioms moterims. 

Kokia yra Kre-alkalyn kaina?

Nutrend ar kitų gamintojų kre-alkalyn kaina Stipriausias.lt parduotuvėje gali būti labai patraukli. Pagal savo poreikius galite išsirinkti papildus pagal savo biudžetą arba dar prieš perkant pamatyti, kokia yra kreatino alkalyn kaina perkant internetu.

Verta paminėti, kad dar patrauklesnes kainas pastebėsite tuo metu, kad šiai prekių kategorijai ar visam Stipriausias.lt asortimentui taikoma akcija. 

Jeigu norisi Nutrend Kre-Alkalyn įsigyti pigiau, užsukote kaip tik ten, kur reikia!

Perkamiausios prekės Visos prekės
Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randa..
€2900
Rašyk
Skambink