Jautienos baltymai

Jautienos izoliatas yra itin grynas jautienos baltymas. Jis pagamintas iš hidrolizuoto jautie..
€5800
650

Norite sparčiau auginti raumenis, pasiekti aukščiausių tikslų sporto salėje? Tokiu atveju jums tikrai gali būti naudingi jautienos baltymai – Beef Protein Isolate. Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje galite labai patraukliomis sąlygomis internetu įsigyti EVERBUILD ar kitų gamintojų jautienos baltymus. Stipriausias.lt siūlo aukščiausios kokybės produkciją pradedantiesiems, pusiau ir pilnai profesionaliems sportininkams!

Jautienos baltymai - kas tai?

Jautienos baltymai – kas tai? Paprasčiausias atsakymas būtų tai, jog jautienos baltymai yra sportinės paskirties maisto papildas. Dažniausiai jie yra gaminami iš jautienos baltymų izoliato bei hidrolizuotos želatinos, kuri veikia taip pat, kaip kolagenas. Šio papildo paskirtis, kaip ir kitų baltyminės kilmės papildų yra spartinti raumeninio audinio bei masės augimą. Jautienos proteinas dažniausiai naudojamas sunkumų kilnotojų, kultūristų tarpe. Nepaisant to, visi, kurie nori salėje priaugti svorio, didinti jėgą ir auginti raumenis gali rinktis kokybiškus šio tipo papildus.

Svarbu, kad įsigytumėte tik kokybiškus jautienos baltymus, kadangi jų efektyvumas bus gerokai aukštesnis už žemos rūšies tokio tipo, nežinomų gamintojų jautienos baltymo papildų.

Jautienos baltymai mūsų asortimente

Mūsų asortimente yra bene populiariausi jautienos baltymų izoliato – EVERBUILD Ultra Premium 100% Beef Isolate jautienos baltymų milteliai. Jūs galite rinktis tarp šokoladinio ir vanilės bei karamelės skonio kokteilių. Sudėtyje esantis hidrolizuotas jautienos baltymų izoliatas yra labai efektyvus, kai jį suderinate su intensyviu bei aktyviu treniruočių režimu. Itin didelis EVERBUILD Ultra Premium 100% Beef Isolate produkto privalumas prieš kitus yra tai, jog jų sudėtyje nerasite nei cholesterolio, nei laktozės ar cukraus, tad net ir laikantis dietos ar turint alergijų bei netoleravimų jį gana drąsiai galima vartoti.

Jeigu norėtumėte analogišką baltymų kiekį gauti iš jautienos, kiek gautumėte iš EVERBUILD Ultra Premium 100% Beef Isolate – turėtumėte suvalgyti 4 kartus didesnę jautienos masę. Dėl to žymiai naudingiau ir efektyviau tikslą, ko gero pasieksite vartodami papildus.

Kodėl jautienos baltymus verta pirkti internetu?

Galima rasti daug priežasčių, kodėl jautienos baltymų papildus verta pirkti internetu. Visų pirma – Stipriausias.lt elektroninė parduotuvė pirkėjams siūlo gausų, tik aukščiausios kokybės produkciją iš žinomiausių gamintojų.

Be to, daug prekių galite rasti labia patrauklia kaina – galbūt net pigiau nei kitose parduotuvėse. Ypač, jeigu jautienos baltymams taikoma akcija, sutaupysite keliolika ar keliasdešimt procentų nuo originalios kainos, tačiau gausite tą pačią vertę. Akcijų metu apsimoka įsigyti net ir didesnį kiekį – nuspirkti papildų į ateitį.

Stipriausias.lt elektroninės parduotuvės klientai gali rinktis jiems priimtiniausią apmokėjimo bei pristatymo metodą. Čia taip pat niekada nereikės laukti eilėse, o patikusias prekes galėsite užsisakyti sau patogiu metu.

Perkamiausios prekės Visos prekės
Jautienos izoliatas yra itin grynas jautienos baltymas. Jis pagamintas iš hidrolizuoto jautie..
€5800
Rašyk
Skambink