Išrūgų baltymai

Recovery Protein Shake - tai produktas skirtas vartoti po intensyvaus fizinio krūvio. Jo sudėty..
€1150
780
HAYA LABS 100% All Natural Whey Protein / Organic Cacao yra nearomatizuotas išrūgų baltymų ko..
€2500
681
100% visų natūralių žirnių baltymų izoliatas yra aukštos kokybės baltymų milteliai iš ..
€1600
679
Išrūgų baltymų savybės ilgą laiką buvo viešai žinomas dalykas. Jis skatina raumenų aug..
€7500
631

Vieni efektyviausių papildų sportuojantiems, turintys puikią reputaciją tarp pradedančiųjų ir profesionalų – išrūgų baltymai.

Išrūgos yra šalutinis pieno produktas, skystis, kuris gaunamas iš pieno gaminant sūrį. Kas tai – išrūgų baltymai? Savaime suprantama, kad pieno išrūgų baltymai bus baltyminė šio skysčio dalis. 

EVERBUILD ir kitų gamintojų išrūgų baltymų papildus patogiai ir greitai įsigykite internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Išrūgų baltymų koncentratas – kas tai?

Išrūgų baltymai, kaip produktas, gali būti parduodami keliais pavidalais. Bene populiariausias yra išrūgų baltymų koncentratas (WPC, angl. whey protein concentrate). 

Savo sudėtyje jis turi ganėtinai mažai riebalų ir angliavandenių. Koncentrato milteliuose baltymai sudaro net iki ~80% grynojo svorio, o likusieji yra minėtieji riebalai bei angliavandeniai. Štai, pavyzdžiui, izoliato produktuose koncentracija būna kiek aukštesnė, tačiau koncentratas paprastai būna pigesnis ir lengviau prieinamas.

Vienas iš svarbiausių dalykų, ką verta žinoti yra ne tik gerų prekės ženklų išrūgų baltymai ar jų nauda, tačiau produktų santykis su jūsų organizmu, jeigu netoleruojate laktozės. Tokiu atveju jums rekomenduojama vartoti izoliatą, nors tikimybė, kad koncentratas turės kažkokį neigiamą poveikį yra labai maža. 

Didelio masto tyrimas mokslininkams atskleidė, kad išrūgų baltymų koncentratas turi teigiamą poveikį tiems žmonėms, kurie nori padidinti liesą raumenų masę ir jėgą. Tinkamai dozuojant ir pritaikant treniruočių režimą, koncentratas, nepaisant kiek mažesnio baltymų kiekio „ant popieriaus“ už izoliatą, suteikia labai panašią naudą. Tačiau tais atvejais, kada sportuojantis žmogus labai stebi suvartojamus riebalus ar laktozę, geriau rinktis ne koncentratą.

Išrūgų baltymų nauda

Išrūgų baltymai yra tarp bene geriausiai pasaulyje išstudijuotų ir ištirtų maisto papildų. Dėl to nei sportuojantiems, nei papildus studijuojantiems mokslo arba medicinos atstovams nekyla abejonių dėl jų naudos. Išskirsime bent 5 pagrindines naudas, kurias gali gauti sportuojantys žmonės, pasirinkę vartoti whey proteinus. Aukšta jų maistinė vertė slepia aibę naudų sveikatai. 

Išrūgų milteliai skatina raumenų augimą. Norintiems priaugti raumenų sporto salėje, rekomenduojama vartoti būtent baltymų ir gainer tipo papildus. Išrūgų baltymai yra labai efektyvūs ta prasme, kad skatina raumenų auginimą ir jį palaiko, tačiau turite tai derinti kartu su tinkamomis treniruotėmis. Augimą labiausiai skatina išrūgų baltymuose esanti šakotos grandinės aminorūgštis leucinas. Tai – anabolinė aminorūgštis, kurios poveikis organizmui yra būtent spartesnis raumeninio audinio vystymasis. Be to, tokie papildai didelę naudą turi vyresniems žmonėms, kadangi su amžiumi natūralių procesų įtakos pasekmė yra raumenų nykimas. Išrūgų baltymai tokio proceso eigą pasuka 180 laipsnių.

Išrūgų baltymų milteliuose gausu aukštos kokybės baltymų. Taip jau yra, kad baltymai baltymams nelygu. Vieni produktai yra tiesiog efektyvesni už kitus.  Išrūgų baltymų koncentratas, izoliatas arba hidrolizatas yra trys, išrūgų pagrindu gaminamų papildų rūšys. 

Koncentratas yra labiausiai paplitęs ir labiausiai prieinamas tipas. Izoliatą rinktis patariama tiems žmonėms, kurių organizmas netoleruoja laktozės. Na, o hidrolizatas yra tam tikro tipo koncentratas, kur kai kurios aminorūgštys jau yra apdorotos ir dėl to – greičiau pasisavinusios.

Išrūgų milteliai gali prisidėti prie mažėjančio kraujospūdžio. Hipertenzija yra problema, kuri kamuoja milijonus žmonių visame pasaulyje. Ji prisideda prie padidintos širdies ir kraujotakos ligų rizikos. Tačiau, tyrimai atskleidžia, kad vartojant tam tikrus pieno produktus (į kurių sąrašą patenka išrūgų baltymai) – mažinate savo kraujospūdį. 

Bioaktyvūs peptidai, esantys baltymuose, gali padėti sumažinti vidutinį jūsų kraujospūdį 3-5% ilguoju laikotarpiu. Siekiant geriausių rezultatų sporte svarbu nepamiršti ir savo organizmo poreikių bei sveikatos. Toks poveikis tikrai yra naudingas bei svarbus.

Išrūgų baltymai gali prisidėti prie uždegimo slopinimo. Kiekvieną kartą, kai organizmas yra pažeidžiamas ar sužalojimas, natūralus jo atsakas yra uždegimas. Trumpai trunkantis uždegimas yra gera reakcija, tačiau lėtinė ir nuolatinė uždegiminė būsena yra labai opi problema. 

Uždegimas yra organizmo atsako į žalą dalis. Trumpalaikis uždegimas gali būti naudingas, tačiau tam tikromis aplinkybėmis jis gali tapti lėtiniu. Pastaruoju atveju reiškinys neišvengiamai kenkia sveikatai. Tyrimų metu pastebėta, kad išrūgų papildų vartojimas (20g per dieną ar daugiau), reikšmingai sumažina C-reaktyvinio baltymo kiekį organizme. Šis baltymas yra pagrindinis uždegimo žymuo. 

Vartodami išrūgų baltymus prisidedate prie antioksidacinės organizmo apsaugos stiprinimo. Oksidacinis stresas skatina ląstelinio audinio skaidymą ir daro žalą DNR. Tam, kad nuo to pavyktų apsisaugoti, reikia, kad organizme būtų pakankamai antioksidantų. Glutationas yra vienas efektyviausių antioksidantų. Jį gamina mūsų kūnas, tačiau tam, kad gamyba vyktų pakankamai, organizme privalo būti pakankamai tam reikalingų aminorūgščių, būtent – cisteino. Išrūgų milteliuose yra daug cisteino ir dėl to suaktyvėja glutationo – antioksidantų gamyba.

Whey proteinas

Whey proteinas – tie patys išrūgų baltymai, kadangi angliškas žodis whey reiškia būtent išrūgas.

Prieš vartojant – naudinga susipažinti su tuo, kaip veikia išrūgų baltymai ir tai, kokia yra konkrečių produktų nauda. Apžvelgsime vieną populiariausių produktų mūsų asortimente – EVERBUILD ISO BUILD miltelius. 

Šokoladinio skonio hidrolizuoti (Ultra Hydrolized) whey proteino milteliai gali būti suplakami į skanų kokteilį, kuris turės labai didelę naudą sportuojančio žmogaus organizmui. Sudėtyje yra stevijos – sveikesnio cukraus pakaitalo. ISO BUILD apskritai neturi cukraus, todėl yra dar sveikesnis pasirinkimas tiems, kurie nori geresnių rezultatų sporto salėje ir geresnės savijautos.

Kartu su jau gerai žinomu poveikiu liesos raumenų masės ir jėgos auginimui, EVERBUILD ISO BUILD taip pat tinka ir metantiems svorį. Šie papildai yra mažai kaloringi, turi labai mažai riebalų ir nedaug angliavandenių sudėtyje, o dėl lengvo įsisavinimo tik dar labiau tinka norintiems tuo pačiu atsikratyti papildomais kilogramais.

EVERBUILD Nutrition yra vienas iš lyderių kuriant tiek mėgėjams, tiek patyrusiems atletams tinkančias papildų formules. Būtent ISO BUILD produkte rasite ypatingai daug leucino, aminorūgšties, atsakingos už raumeninio audinio formavimąsi bei BCAA. Leucino mūsų organizmas pats nepasigamina, tad jo resursus tenka pasisavinti iš maisto produktų arba papildų. 

Šį produktą reikėtų vartoti 1-3 kartus per dieną, prieš arba po treniruotės. Vieną porciją (tai yra ~27g) turite sumaišyti su ~200ml vandens arba pieno bei gerai išmaišyti ir išplakti, kad milteliai pilnai ištirptų.

Kiek kainuoja išrūgų baltymai?

Visų papildų, o taip pat ir išrūgų baltymų kaina priklauso bent nuo keleto faktorių. Visų pirma – gamintojas ir jo kainodara. Kiekvieno prekės ženklo papildų kainos gali skirtis. Stipriausias.lt komanda stengiasi savo klientams pateikti geriausius pasiūlymus, kad baltymų papildai, kurių šaltinis yra išrūgos, būtų prieinamos kuo daugiau klientų.

Antras faktorius yra produkto kiekis. Galutinė produkto kaina labai priklauso nuo to, kiek papildų bus pakuotėje. Tačiau didesnė galutinė kaina nebūtinai atspindi vertę. Kai kada labiau apsimokės pirkti didesnį kiekį, nes viena porcija ar vienas vienetas kainuos mažiau.

Įtakos kainoms turi ir akcijos bei ypatingi pasiūlymai. Whey proteinas gali kainuoti gerokai mažiau, jeigu atrinktai prekei bus taikoma akcija ar galios specialus nuolaidos kodas.

Kodėl išrūgų baltymus verta pirkti internetu?

Ko gero pigiau, tikrai greičiau ir paprasčiau. Tai – pagrindiniai privalumai dėl ko verta išrūgų baltymus pirkti internetu. Stipriausias.lt yra specializuota, elektroninė maisto papildų ir susijusių produktų parduotuvė, kurioje sau reikiamus produktus ras sportuojantys ir norintys geriau jaustis.

Jums nereikės stovėti eilėse ar riboti savo pasirinkimo pagal lentynose esantį asortimentą. Visas prekes rasite interneto parduotuvėje, galėsite patogiai įsidėti į krepšelį ir vos per porą minučių įsigysite tiek whey proteino, kiek reikia. Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti įvairiais būdais bei pasirinkti patogiausią pristatymo metodą.  

Mūsų prekių asortimente yra tik aukščiausios kokybės išrūgų baltymai, kuriuos vartoja pradedantieji sportininkai, pusiau profesionalai ir aukšto lygio atletai. Jeigu jus domina išrūgų baltymai patrauklia kaina, Stipriausias.lt asortimente rasite ne vieną patrauklų pasiūlymą. Atrinktoms prekėms būna taikoma ir akcija, tad jas įsigysite dar pigiau nei įprastai.

Perkamiausios prekės Visos prekės
Recovery Protein Shake - tai produktas skirtas vartoti po intensyvaus fizinio krūvio. Jo sudėty..
€1150
HAYA LABS 100% All Natural Whey Protein / Organic Cacao yra nearomatizuotas išrūgų baltymų ko..
€2500
100% visų natūralių žirnių baltymų izoliatas yra aukštos kokybės baltymų milteliai iš ..
€1600
Rašyk
Skambink