Žuvų taukai ir Omega-3

CLA yra susijusi su omega-6 riebalų rūgštimis, viena iš dviejų pagrindinių riebalų rūg..
€1500
617
Vienas iš labiausiai žinomų omega-3 privalumų yra tai, kaip jie teigiamai veikia rizikos veik..
€1200
665
ULTRA OMEGA-3™ aprūpina organizmą reikiamu omega-3 kiekiu, žymiai pagerindama bendrą sveikatą...
€1900
649

Niekam nereikia pristatinėti, kokia yra žuvų taukų ir Omega-3 riebalų rūgščių nauda. Jomis pasinaudoti – paprasta ir verta kiekvienam vyrui bei moteriai, nepriklausomai nuo amžiaus ar aktyvumo lygio. Jūsų patogumui, Stipriausias.lt elektroninė parduotuvė siūlo gausų EVERBUILD ir Olimp žuvų taukų bei Omega-3 riebalų rūgštimis turtingų maisto papildų pasirinkimą internetu.

Reikalingi žuvų taukai ir domina jų nauda? Jau dabar įsigykite aukščiausio lygio papildus patrauklia kaina, dažnai net pigiau nei bet kur kitur!

Žuvų taukai ir Omega-3

Žuvų taukai yra bene dažniausiai vartojami maisto papildai visame pasaulyje. Pagrindinė jų naudos priežastis – Omega-3 riebalų rūgštys, kurios yra taukų sudėtyje. Jų sudėtyje yra ir vitaminų A bei D.

Patys žuvų taukai yra natūraliai aptinkami žuvų audiniuose, o net ir PSO (Pasaulio sveikatos organizacija) rekomenduoja kiekvienam žmogui suvartoti pakankamą kiekį žuvies (arba žuvų taukų), ypač, jeigu sportuojate ar norite sustiprinti imunitetą.

Svarbu paminėti tai, kad papildai gali būti skysti žuvų taukai arba kapsulės pavidalo produktai. Didelio skirtumo nėra, nebent tik tai, kad iš skysčio naudingąsias medžiagas įsisavinsite šiek tiek greičiau. Visgi, kai kalbame apie maisto papildus su Omega-3, Stipriausias.lt daugiausiai siūlo kapsules, kurių sudėtyje yra Omega-3, žuvų taukai ir kitos naudingosios medžiagos. 

Paprastai žuvų taukų nauda neatsiejama nuo to, kokia yra Omega-3 riebalų rūgščių nauda, kadangi pastaroji yra pagrindinė veiklioji medžiaga. 

Omega-3 nauda

Apie 30% visos žuvų taukų sudėties sudaro Omega-3 riebalų rūgštys. Pagrindinės jos rūšys yra EPA, DHA ir ALA. Nors ALA yra būtinoji riebalų rūgštis, EPA ir DHA, pasak tyrimų, teikia daug didesnę naudą sveikatai. Jeigu jums aktualu, kuo naudingi žuvų taukai ir kokią naudą duos geri žuvų taukai iš mūsų elektroninės parduotuvės, rekomenduojame susipažinti su Omega-3 nauda jūsų organizmui:

  • Kraujotakos sistemai šios riebalų rūgštys padeda veikti sklandžiau. Mažindamos kraujo spaudimą ir didindamos gerojo cholesterolio lygį, Omega-3 riebalų rūgštys prisideda prie geresnės jūsų savijautos.
  • Mažinama uždegimo rizika ir uždegimų rimtumas. Jeigu patiriate traumas, gydotės po jų arba intensyviai sportuojate, vartoti žuvų taukus tikrai apsimoka, kadangi Omega-3 turi priešuždegimines savybes.
  • Vyresniems arba didelį stresą darbe patiriantiems žmonėms žuvų taukai gali padėti sustabdyti kognityvinės funkcijos silpimą bei pagerina protinę funkciją.

Taip pat išskiriamos ir nauda akims, odai bei kepenims. Tačiau žuvų taukai sportuojantiems ir juose esančių riebalų rūgščių Omega-3 nauda dažniausiai aktuali dėl pagalbos kraujotakos sistemai, slopinamų uždegimų bei smegenų veiklos stimuliavimo. 

Žuvų taukai sportuojantiems

Žuvų taukai yra populiarus papildas tarp kultūristų ir kitų sporto šakų atstovai. Tyrimai rodo, kad šis produktas gerina sportinius rezultatus didindamas raumenų masę, jėgą ir ištvermę. Be to, teigiama, kad žuvų taukai mažina uždegimo ir sąnarių skausmo stiprumą.

Šiems teiginiams pagrįsti yra ir tikrų mokslinių įrodymų. Panašu, kad žuvų taukų papildai didina raumenų masę ir jėgą žmonėms, kurie sportuoja ir nereguliariai. Sportuojantys taip pat pastebi didėjančią ištvermę bėgant ilgas distancijas ar aerobinių treniruočių metu, jeigu vartoja žuvų taukus.

Kiek kainuoja žuvų taukai?

Kaip papildai, žuvų taukai savo kaina tikrai yra panašūs į daugumą kitų papildų. Tai reiškia, kad ypač Stipriausias.lt parduotuvėje jūs galite rasti itin veiksmingų produktų, tarp kurių patenka ir žuvų taukai, apie kuriuos atsiliepimai yra patys geriausi, už sąlyginai nedidelę kainą. 

Kainos svyruoja apie keliolika eurų už pakuotę, kurioje gali būti nuo 90-120 kapsulių. Nepamirškite, kad didesnė galutinė kaina dar nereiškia, kad produktas yra brangesnis. Visada naudinga palyginti ne tik galutinę produkto kainą, tačiau kainą už porciją/dozę/vieną kapsulę. Pagal tai galima geriau orientuotis, kurie žuvų taukai ar kiti vitaminaisportuojantiems suaugusiems iš mūsų asortimento apsimokės labiausiai.

Na, o norintiems sutaupyti visada patiks žuvų taukai su akcija. Nuolaidų ir išpardavimų tikrai pasitaiko gana nemažai!

Kokie žuvų taukai geriausi?

Daugelį vartotojų iš karto labai sudomintų ženklinimas „geriausi žuvų taukai“. Tačiau teisybė tokia, kad vieno, universaliai geriausio produkto išskirti nebūtų įmanoma. Skirtingi EVERBUILD arba Olimp bei kitų gamintojų žuvų taukai turi skirtingas savybes ir dėl to gali būti nevienodai stipriai naudingi individualiems vartotojams. Svarbu pasitarti su specialistais, įsigilinti į savo kūno ir asmeninius poreikius bei susipažinti su papildų sudėtimi. Pagal tai greičiausiai sužinosite, kokie žuvų taukai bus geriausi jums. 

Nepaisant to, pateiksime keletą patarimų, kaip žinoti, kuri priemonė galėtų teikti didžiausią naudą:

  • Nesirinkite papildų, kurių sudėtyje yra sunkiųjų metalų bei jų priemaišų;
  • Pasidomėkite ar sudėtyje yra biologiškai aktyvių sudedamųjų dalių – EPA ir DHA, kurios yra labai naudingos;
  • Rekomenduojama vidutinė paros norma yra 650mg šių riebalų rūgščių, atsižvelkite į tai.
Perkamiausios prekės Visos prekės
Vienas iš labiausiai žinomų omega-3 privalumų yra tai, kaip jie teigiamai veikia rizikos veik..
€1200
ULTRA OMEGA-3™ aprūpina organizmą reikiamu omega-3 kiekiu, žymiai pagerindama bendrą sveikatą...
€1900
CLA yra susijusi su omega-6 riebalų rūgštimis, viena iš dviejų pagrindinių riebalų rūg..
€1500
Rašyk
Skambink