Hidrolizatas

Šis produktas gali būti lengvai įsisavinamas; tai 100 % grynas išrūgų baltymų hidroliz..
Nuo €1980
783
Išrūgų baltymų savybės ilgą laiką buvo viešai žinomas dalykas. Jis skatina raumenų aug..
€7500
631

Išrūgų baltymų hidrolizatas EVERBUILD – vienas efektyviausių produktų maisto papildų rinkoje. Jį rekomenduoja ir ekspertai, ir pradedantieji, pastebėję geresnius rezultatus sporto salėje ar už jos ribų. 

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje rasite ir kitų gamintojų bei kitų tipų papildus sportuojantiems, padėsiančius auginti raumenis, mažinančius raumenų skausmą po krūvio, skatinančius svorio metimą ar net teigiamai veikiančius imuninę sistemą. 

Hidrolizatas – kas tai?

Hidrolizatas, šiuo atveju – baltymų, yra specialiu būdu gaminti ir apdoroti papildai. Jų sudėtis yra paruošiama taip, kad jos molėkulėse esančios aminorūgštys yra suskaidomos į mažesnius segmentus, o tai leidžia organizmui greičiau įsisavinti naudingąsias medžiagas.

Trumpai tariant – tai yra greičiau veikiantis ir greičiau įsisavinamas baltyminis papildas. Įprastu būdu, koncentratas ar net izoliatas yra įsisavinami lėčiau. Hidrolizatas išsiskiria tuo, kad jo sudėtis jau yra tarsi suvirškinta ir dėl to naudingos medžiagos po organizmą pasklinda sparčiau.

EVERBUILD Ultra Hydrolyzed ISO BUILD yra vienas iš populiariausių produktų šioje kategorijoje. Jis tinka, vyrams, moterims, nepriklausomai nuo amžiaus ar net sportavimo intensyvumo.

Kodėl hidrolizatą verta pirkti internetu?

Internetu hidrolizatą pirkti verta dėl šių priežasčių:

  • Kokybiškiausi papildai – asortimentas Stipriausias.lt parduotuvėje yra kruopščiai atrenkamas;
  • Patrauklios kainos – atrinktoms prekėms taip pat taikoma papildoma akcija ir jas galite įsigyti dar pigiau, žemesne kaina nei įprastai;
  • Jokių eilių – pirkite sau patogiu metu, iš namų ar laisvu laiku;
  • Saugus atsiskaitymas ir patogus pristatymas – patys pasirinkite mokėjimo ir hidrolizato siuntimo būdą.
Perkamiausios prekės Visos prekės
Šis produktas gali būti lengvai įsisavinamas; tai 100 % grynas išrūgų baltymų hidroliz..
Nuo €1980
Rašyk
Skambink