ZMA papildai

Everbuild Nutrition – Pure ZMA 500 yra anabolinė formulė, pagaminta patentuotu gamybos procesu..
€1900
655

Sportuojantiems asmenims svarbu yra ne tik raumenų auginimas ar ištvermės didinimas. Savo kūnu besirūpinantiems reikia ne tik atsikratyti viršsvorio, tačiau ir palaikyti sveikatą. Tam tikslui vartojami vitaminai bei mineralai, kurių turtingi yra ZMApapildai.

Nutrend, Everbuild bei Universal ZMA papildus galite patogiai, greitai ir patrauklia kaina įsigyti tiesiog mūsų elektroninėje parduotuvėje. Patys pasirinkite priimtiniausią atsiskaitymo bei pristatymo metodą ir jau greitai džiaukitės geresne savijauta. 

ZMA papildai - kas tai?

Daug kam gali kilti klausimas „Kas yra ZMA?“ ir kodėl jis taip vadinasi. Šis pavadinimas atėjo iš anglų kalbos (dabar yra ir tarptautinis), tad kaip galima suprasti – ZMA yra trumpinys. Šios trys raidės slepia cinko (Z) bei magnio asparatato (MA) pavadinimus. Įdomu tai, kad ZMA papildų sudėtyje yra ir vitamino B6. 

Nors ZMA atsiliepimai padėtų suprasti, kokia yra šių produktų nauda, ją galima lengvai nuspėti ir patiems, tiesiog žinant, kuo mūsų organizmui yra naudingi: cinkas, magnis bei vitaminas B6. Visgi, įdomu tai, kad kartu šie papildai gali turėti dar stipresnį efektą.

Papildų gamintojai teigia, kad ZMA praturtina organizmą visomis šiomis medžiagomis iš karto, o tai turi keliariopą naudą. Visų pirma, jūsų organizmas gali didinti raumenų jėgą ir ištvermę. Tuo pačiu metu greitėja ir atsistatymas, o bene unikaliausia yra tai, jog ZMA puikiai padeda ir miegui, pagerindama jo kokybę.

Sportuojantys žmonės kartu su skysčių netekimu praranda ir daug cinko ir magnio. Kai kurių žmonių organizme magnio lygis gali būti nukritęs ir dėl to, kad jie vartoja tam tikrus vaistus. Nors kai kurie maisto produktai yra turtingi šiais mikroelementais, gerokai didesnę ir labiau koncentruotą jų dozę gausite iš ZMA papildų. Jie turėtų suteikti efektyvesnį, labiau juntamą poveikį.

ZMA vartojimas

Tikslus ZMA vartojimas priklauso nuo jūsų tikslų ir nuo pasirinkto papildo. Norint gauti maksimalią naudą iš šių vitaminų ir mineralų kompleksų, reikia tinkamai pasirinkti dozę, neviršyti maksimalių rekomenduojamų normų bei papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Jūsų patogumui, prie kiekvienos prekės aprašymo nurodome ir svarbiausią informaciją apie vartojimą, kurią pateikia gamintojas. Visiems taip pat patariame pasitarti su savo gydytojais, mitybos specialistais arba profesionaliais asmeniniais treneriais, su kuriais sudarote mitybos planus, dėl to, kaip vartoti ZMA. 

Kokia yra ZMA kaina?

Daugeliui pirkėjų labai aktuali ZMA kaina. Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje mes siekiame užtikrinti du dalykus. Visų pirma – norime, kad pirkėjai rinktųsi tik iš aukščiausios kokybės produktų, tad kruopščiai atsirenkame gamintojus ir jų produktus. Visų antra – tikslas, kad kiekvienas pirkėjas galėtų įsigyti tai, kas jiems reikalinga, patrauklia kaina.

ZMA papildai įprastai kainuoja panašiai kaip dauguma kitų vitaminų, mineralų ar kitų kategorijų maisto papildų. Jeigu jums aktuali: cinko, magnio, magnio asparatato ir vitamino B6 teikiama nauda, į šį produktą investuoti tikrai verta. Kadangi kataloge yra ne vienas produktas, savo patogumui galite juos rikiuoti nuo pigiausio arba nuo didžiausios kainos.

Specialiu akcijos ženklu pažymėti ZMA papildai gali kainuoti pigiau nei įprastai. Tada juos pirkti apsimokės labiausiai.

Galiausiai nepamirškite ir to, kad aukštesnė didelės pakuotės kaina nebūtinai reiškia brangesnius papildus. Galbūt pirkdami didesnę pakuotę net gausite daugiau naudos, kadangi vienos kapsulės arba vienos dienos normos kaina jums gausis žemesnė nei perkant mažesnę pakuotę. Trumpiau tariant – pirkdami didesnę pakuotę galite gauti ir didesnę vertę!

Kodėl ZMA papildus verta pirkti internetu?

Jeigu norite aukštos kokybės ZMA papildus savijautos gerinimui įsigyti patraukliausia kaina ir patogiausiu būdu – rinkitės elektroninę parduotuvę Stipriausias.lt. Čia jūs niekada nestovėsite eilėse, o apsipirkti galėsite sau patogiu metu per telefoną, planšetę ar kompiuterį. 

Aukštos kokybės ZMA papildai (vitaminai) esantys prekių asortimente galės prisidėti prie geresnės jūsų savijautos ar rezultatų sporto salėje. Išsamią informaciją apie kiekvieną produktą galite rasti jo prekės puslapyje, aprašymo skiltyje. 

Be to, perkantys iš Stipriausias.lt gali rinktis patogiausią pristatymo bei apmokėjimo būdą savo užsakymams. Kartu su ZMA, mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir kitų maisto papildų, vitaminų ar naudingų produktų sportuojantiems bei besirūpinantiems savo kūnu!

Perkamiausios prekės Visos prekės
Everbuild Nutrition – Pure ZMA 500 yra anabolinė formulė, pagaminta patentuotu gamybos procesu..
€1900
Rašyk
Skambink