Kazeino baltymai

Everbuild 100% kazeinas yra puikus lėtai virškinamų baltymų sudėties pavyzdys, pagamintas i&s..
€5300
607

Jeigu sporto salėje siekiate auginti raumenis ir/ar atsikratyti viršsvorio, vienas efektyviausių maisto papildų šiam tikslui yra kazeino baltymai. Itin aukštą maistinę vertę bei didžiulius baltymų ir nepakeičiamųjų aminorūgščių resursus siūlantys papildai yra jau ilgus dešimtmečius vartojami ir vertinami tarp profesionalių atletų bei pradedančiųjų.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje jūs rasite ne vieną skirtingą, aukščiausios klasės kazeino baltymų produktą. Visų jų prekių puslapiuose rasite daug naudingos informacijos apie sudėtį, vartojimą bei kitas, aktualias prekės savybes. Be to, visus jums reikalingus produktus galėsite įsigyti vienoje vietoje, kadangi savo klientams siūlome ne tik kazeino, bet ir kitų tipų baltyminius papildus. 

Jeigu norite maksimalizuoti kazeino naudą, dažniausiai rinkitės jį vartoti prieš miegą arba, jeigu ruošiatės ilgą laiką nevalgyti. Tokiu būdu vartojami, šie papildai organizmui suteikia daugiausiai vertės bei naudos.

Kazeinas – kas tai?

Sportuojantiems gali kilti klausimas – „Kazeinas – kas tai yra?“. Mes norime atsakyti į šį klausimą bei pristatyti šio maisto papildo savybes.

Kazeinas yra lėtai virškinamas pieno baltymas, kurį žmonės dažnai vartoja kaip maisto papildą. Patekus į organizmą ir prasidėjus jo virškinimui, kazeino baltymai lėtai išlaisvina aminorūgštis, kurios turi naudingą poveikį mūsų organizmui.

Pienas turi du pagrindinius baltymus – kazeiną ir išrūgas. Didžiąją dalį, maždaug 80% pieno baltymų sudaro kazeinas ir, skirtingai nei išrūgos, jis yra virškinamas ir skaidomas lėtai. Kazeino sudėtyje yra visos būtinosios/nepakeičiamos aminorūgštys, kurių jūsų organizmui reikia norint pasiekti tikslų sporto salėje – raumenų auginimas bei atsigavimas po krūvio.

Kazeino milteliai įprastai gali būti skirstomi į micelinį kazeiną (izoliatas) bei kazeino hidrolizatą. Jie skiriasi tuo, kad pastarasis yra greičiau virškinamas. Natūraliai, kazeinas maisto produktuose randamas piene, jogurte, kuriems suteikia baltą spalvą, taip pat ir sūryje bei kūdikiams skirtuose mišinukuose. Visgi efektyviausiai kazeiną jūsų organizmas pasisavins tada, kai pasirinksite vartoti aukščiausios koncentracijos papildus. Iš natūralių maisto produktų įsisavinama ir gaunama dozė turės gerokai mažesnį efektą.

Paimkime pavyzdį – EVERBUILD 100% CASEIN BUILD – lėtai virškinamų baltymų šaltinį. Micelinio kazeino izoliatas sudėtyje turi visiškai nulinį cukraus lygį, todėl yra idealus pasirinkimas norintiems: auginti raumenis, numesti viršsvorio, sustiprinti imuninę sistemą ir visa tai gauti nevartojant papildomo cukraus. Tiek EVERBUILD 100% CASEIN BUILD, tiek kitus analogiškus kazeino baltymų papildus rekomenduojama vartoti prieš miegą, kada jis turės didžiausią poveikį.

Kazeino funkcija

Pieno baltymas kazeinas yra gerai žinomas ir labai vertinamas bodybuilding‘o, fitneso bei įvairių sporto šakų bendruomenėse. Jį, įvairaus lygio sportininkai naudoja jau keletą dešimtmečių. Kadangi jo sudėtyje yra visos nepakeičiamos aminorūgštys, kurių žmogaus organizmas nepasigamina pats, dėl kazeino naudos nėra jokių abejonių.

Nemažai daliai sportuojančių žmonių pakanka tik padidinti baltymų suvartojimą ir jie iš karto pastebti geresnius rezultatus sporto salėje. Tam, kad geriausiai suprasti, kas yra kazeinas arba kokia iš tiesų jo funkcija gali būti veiksminga, praverčia tokios statistikos iš didelio atlikto tyrimo, žinojimas:

  • Trys grupės sportuojančių asmenų vartojo: kazeino baltymus, išrūgų baltymus ir jokių baltymų
  • Grupė, kuri vartojo kazeino baltymus:
  • Dvigubai greičiau nei jokių baltymų papildų nevartojantys augino raumenis;
  • Trigubai greičiau nei jokių baltymų papildų nevartojantys numetė riebalinės masės;
  • Greičiau numetė riebalinę masę nei išrūgų baltymus vartojantys sportininkai.

Kazeinas taip pat pasižymi ir funkcija, kuri padeda auginti raumeninę masę ilguoju laikotarpiu, kadangi lėtėja ir slopinami procesai, skaidantys baltymus (proteinus) organizme. Be to, kazeino baltymai taip pat turi ir imuninei sistemai naudingą poveikį, kadangi sustiprina jos reakciją prieš bakterijas bei mažina hipertenziją. Tuo pačiu, kazeinas siejamas ir su antioksidantiniu poveikiu, nukenksminant laisvųjų radikalų grėsmę.

Kiek kainuoja kazeino baltymai?

Kazeino baltymų kaina gali būti labai įvairi. Stipriausias.lt komanda siekia, kad kazeinas būtų parduodamas kuo patrauklesne kaina. Geriausius pasiūlymus rasite ir tada, kai atrinktoms prekėms taikoma nuolaida arba vyksta akcija.

Nepamirškite, kad didesnė galutinė kaina nebūtinai reiškia blogesnį pasiūlymą. Įvertinus kainą vienam vartojimui galite gauti, jog didesnį kiekį pirkti labiau apsimoka, o taip būna tikrai dažnai. 

Kodėl kazeino baltymus verta pirkti internetu?

Jeigu norite savo tikslų sporto salėje siekti efektyviau ir sparčiau, pats laikas rinktis EVERBUILD arba kitų gamintojų kazeino baltymus internetu. Stipriausias.lt jums siūlo daug kokybiškų maisto papildų sportuojantiems, įskaitant ir liesos raumenų masės auginimui pritaikytus kazeino baltymų bei panašius papildus.

Jums nereikės stovėti jokiose eilėse, o norimus produktus galėsite įsigyti sau patogiausiu metu. Pasirinkite priimtiniausią apmokėjimo ir pristatymo metodą bei papildus gaukite vos per vieną ar kelias dienas. Jeigu taikoma akcija, net ir aukščiausiai įvertintus papildus pavyks įsigyti dar pigiau. Be to, čia pat rasite ir kitus, savo poreikiams pritaikytus papildus!

Perkamiausios prekės Visos prekės
Everbuild 100% kazeinas yra puikus lėtai virškinamų baltymų sudėties pavyzdys, pagamintas i&s..
€5300
Rašyk
Skambink