Testosterono skatintojai

HMB - gali prisidėti prie raumenų augimo, nekaupiant riebalų. Taip pat gali prisidėti prie jėgos ir ..
€1600
320
Everbuild Nutrition – Pure ZMA 500 yra anabolinė formulė, pagaminta patentuotu gamybos procesu..
€1900
655
Pure Tribulus Terrestris yra aukštos kokybės papildas, kuriame yra 100% Tribulus Terrestris e..
€2400
648
Test Build iš Everbuild yra galingas ingredientų derinys, kuris dar labiau paspartins jūsų tr..
€3200
646
Hormonų balacas ir gamyba dažnai vaidina svarbų vaidmenį mūsų bendrame fiziniame darbe ir išv..
€2400
624

Testosterono skatintojai, papildai

Testosteronas – kas tai? Testosteronas vyrams yra vienas iš, jeigu ne pats svarbiausias hormonas. Jis vaidina svarbiausią vaidmenį gaminant reprodukcinių organų audinius – prostatoje ir sėklidėse. Testosterono poveikis vyro kūnui jaučiamas ir auginant raumenis, kaulų masę ir kūno plaukuotumą. Tačiau nenuginčijamai svarbiausia šio hormono atsakomybė yra bendra vyro kūno fizinė sveikata, nuotaikų ir nervinės sistemos būklės palaikymas, libido bei tam tikrų lėtinių ligų išsivystymo tikimybės mažinimas. 

Testosterono norma vyrams yra laikoma tarp 300 ir 1000 nanogramų decilitre (ng/dL). Atlikus kraujo tyrimą galima nustatyti, kokie yra testosterono lygiai jūsų organizme. Tačiau dažnai naudingas yra tiesiog testosterono didinimas, ypač sportuojant. Kaip padidinti testosterono kiekį?

  • Keičiant sėdimą ir sėslią veiklą į fiziškai aktyvią;
  • Atsisakant žalingų įpročių (rūkymas, alkoholio vartojimas…);
  • Subalansuojant mitybą ir atsisakant perteklinių riebalų, cukrų;
  • Vartojant testosterono papildus.

Ypač testosteronas ir jo papildai aktualūs pasidaro vyrams virš 40-45 metų amžiaus, mat, jų organizmuose šio hormono lygis dažnai krenta žemiau normos ribų.

Testosterono skatintojai vyrams

Testosterono skatintojai iš Stipriausias.lt yra visiškai saugūs ir itin didelę naudą organizmui galintys turėti papildai. Suderinus jų vartojimą su subalansuota mityba ir tinkamu treniruočių režimu, galima tikėtis geresnių rezultatų sporto salėje bei geresnės savijautos kiekvieną dieną.

Nepamirškite, kad beveik kiekvienas papildas mūsų kataloge yra skirtingas. Jie neturėtų būti vartojami, kaip maisto pakaitalai, jie gali būti derinami ir su kitais papildais, tačiau svarbu įsigilinti į vartojimo rekomendacijas bei instrukcijas. Vienus produktus reikia vartoti vieną kartą per dieną, kitus – keletą kartų esant tuščiam skrandžiui ir taip toliau.

Prekių kataloge galite pastebėti ženklinimus „Naujiena“ arba „Populiari“. Jie atitinkamai reiškia, kad papildas yra naujiena prekių kataloge arba patenka į perkamiausių sąrašus šioje kategorijoje ir/ar visame Stipriausias.lt asortimente.

Testosterono tabletės

Hayalabs ar kitų gamintojų testosterono papildai tablečių pavidalu yra vieni efektyviausių iš visų mūsų siūlomų produktų. Tabletės gali prisidėti prie liesos raumenų masės auginimo, nekaupiant riebalų. Daugumai organizmų toks testosteronas labiausiai apsimoka pirkti, kadangi jis gali turėti visas naudingas savybes bei būti lengvai vartojamas. Tabletės lengvai nuryjamos ir gana greitai išskaidomos, tad po organizmą pasklinda visos naudingos medžiagos.

Kaip išsirinkti geriausius testosterono skatintojus?

Kiekvienas vyras turėtų atsižvelgti į savo asmeninius lūkesčius ir poreikius tam, kad jam pavyktų pasirinkti geriausią produktą iš šios kategorijos.

Kai kada yra naudinga pasitarti su savo asmeniniais treneriais arba mitybos bei sveikatingumo specialistais, kad pavyktų gauti didžiausią naudą. Visada prioritetą teikite geros reputacijos, aukšto lygio gamintojų produkcijai. Haya Labs, Universal, Nutrend ar kiti prekės ženklai Stipriausias.lt parduotuvėje yra vertinami beveik visoje planetoje todėl tikrai gausite didelę naudą, jeigu jūsų krepšelyje atsidurs būtent šie testosterono preparatai. 

Informacija prekės puslapyje taip pat padeda pasirinkti. Jeigu kamuoja testosterono trūkumas, vyrams reikėtų pasirinkti didesnę koncentraciją arba aukštesnio efektyvumo produktą. Jeigu pagrindinė vartojimo priežastis nėra testosterono trūkumas, o, pavyzdžiui, siekis geresnių rezultatų sporto salėje, verta pasidairyti į sudėtį dėl to, kad suderintumėte vartojamus papildus tarpusavyje ir gautumėte maksimalią naudą.

Kokia yra testosterono skatintojų nauda?

Testosteronas yra vienas svarbiausių hormonų bet kurio vyro organizme. Testosterono papildai vyrams turi įvairialypę naudą, kurią galima pastebėti ne tik sporto salėje. 

Be abejonės, daugumai vartotojų svarbiausias privalumas yra didesnis energingumo lygis ir skatinamas raumenų masės augimas. Sportuojant galima gauti geresnį grįžtamąjį ryšį iš organizmo, jaučiamas stipresnis įsitempimo procesas, daug vyrų gali atlikti ir daugiau pakartojimų nei įprastai.

Papildomai testosteronas sportuojantiems ir jį vartojantiems vyrams padeda sumažinti nuovargio pojūtį, stiprina prostatos liaukos sveikatą, didina libido ir suteikia energijos bei padeda geriau jaustis kasdienėje veikloje. Geriausi testosterono skatintojai taip pat turi ingredientus, kurie turi teigiamą poveikį kepenims ar kitiems vidaus organams, didina apetitą.

Kodėl testosterono papildus verta pirkti internetu?

Everbuild, Universal, Nutrend, Hayalabs ar kitų aukščiausio lygio gamintojų testosterono papildus pirkti internetu verta dėl:

  • Gausaus asortimento – siūlome ne vieną skirtingą testosterono papildų produktą;
  • Patrauklių kainų – testosterono tabletės, kapuslės ar kitos formos papildai pas mus neretai parduodami labai patrauklia kaina. Išskirtiniams produktams gali būti taikomos ir nuolaidos;
  • Lanksčių užsakymo galimybių – testosterono skatintojai yra patogiai įsigyjama prekė. Jūs papildus galite įsigyti sau patogiu metu ir pasirinkti tinkamiausią pristatymo metodą (į paštomatą, nurodytu adresu...) bei apmokėjimo sprendimą.
Perkamiausios prekės Visos prekės
HMB - gali prisidėti prie raumenų augimo, nekaupiant riebalų. Taip pat gali prisidėti prie jėgos ir ..
€1600
Test Build iš Everbuild yra galingas ingredientų derinys, kuris dar labiau paspartins jūsų tr..
€3200
Pure Tribulus Terrestris yra aukštos kokybės papildas, kuriame yra 100% Tribulus Terrestris e..
€2400
Everbuild Nutrition – Pure ZMA 500 yra anabolinė formulė, pagaminta patentuotu gamybos procesu..
€1900
Rašyk
Skambink