Išrūgų izoliatas

HAYA LABS 100% All Natural Whey Protein / Organic Cacao yra nearomatizuotas išrūgų baltymų ko..
€2500
681
Išrūgų baltymų savybės ilgą laiką buvo viešai žinomas dalykas. Jis skatina raumenų aug..
€7500
631

Sportuojantiems ir norintiems auginti raumenis, padidinti jėgą ar net sumažinti suvartojamų riebalų kiekį bei taip padėti organizmui mesti svorį, verta internetu įsigyti išrūgų izoliato. Šis išrūgų baltymų produktas puikiai tinka siekiantiems maksimalių tikslų sporto salėje ir už jos ribų. Kaip vienas efektyviausių papildų, skirtų raumenų auginimui ir jėgai didinti, pieno išrūgų izoliatas pasižymi labai didele nauda, aukšta baltymų koncentracija ir tuo, kad puikiai tinka vartoti net ir tiems žmonėms, kurių organizmas netoleruoja laktozės.

Stipriausias.lt elektroninė parduotuvė siūlo aukščiausios kokybės išrūgų baltymų produktus iš Everbuild ar kitų gamintojų asortimento bei įvairius kitus maisto papildus sportuojantiems. 

Išrūgų baltymų izoliatas

Prieš išskiriant tai, kas yra išrūgų baltymų izoliatas, pirmiausiai turėtume apžvelgti pačių baltymų ir, būtent išrūgų baltymų savybes, naudą. Dauguma iš mūsų žino, kam naudojami baltymai (proteinas) ir kokią naudą sportuojančiam organizmui jie turi. Tačiau tikrai ne visi žmonės yra tiksliai susipažinę su skirtingais baltymų papildų tipais. Išskiriamos yra trys pagrindinės rūšys: koncentratas, izoliatas ir hidrolizatas. Izoliatas ir koncentratas yra dažniausiai randamos rūšys, kurių pavidalu ir būna didžioji dalis papildų.

Apskritai, baltymai yra kompleksinės molekulės, sudarytos iš įvairių, būtinųjų ir nebūtinųjų aminorūgščių. Įprastai baltymo molekulė yra sudaryta iš maždaug 300 skirtingų aminorūgščių, tad jos poveikis organizmui tikrai yra labai reikšmingas. Kadangi yra daug skirtingų baltymų molekulių sudėčių kombinacijų, yra ir daug skirtingų baltymų. Kiekvienas iš jų turi savo paskirtį ir funkciją. Baltymai žmogaus organizme: skatina naudingas chemines reakcijas virškinimo metu, skatina raumenų susitraukimą ir raumeninio audinio augimą, skatina antikūnių gamybą, padeda virškinimo ir metabolizmo procesams.

Kuo ypatingi išrūgų baltymai? Pradėti galima nuo to, kad tai yra populiariausias pieno produktų pagrindu gaminamas baltyminis maisto papildas. Išrūgas gauname kaip šalutinį produktą, iš pieno gamindami sūrį. Po specialaus apdorojimo proceso, išrūgų skystis paverčiamas į išrūgų baltymų miltelius, kurie pakuojami į papildų dėžutes ir maišomi su vandeniu ar pienu, gaminant kokteilius. Išrūgų baltymai yra itin vertinami, nes jų sudėtyje rasime visas 9 būtinąsias aminorūgštis.

Na, o išrūgų izoliatas yra itin gausiai apdoroti ir filtruoti išrūgų baltymai. Paprastai jų sudėtyje lieka mažiau laktozės nei įprastose išrūgose. Izoliatas taip pat skiriasi ir nuo koncentrato tuo, kad turi ir mažiau riebalų, tad tuo pačiu ir cholesterolio, angliavandenių bei kalorijų. Metant svorį ir norint riebalus keisti į liesą raumenų masę, apsimoka vartoti būtent izoliatą. Jo sudėtis yra ~90% baltymai, tad nauda bus tikrai didelė ir juntama.

Baltymų izoliato nauda

Baltymų izoliatas dalinasi tomis pačiomis naudomis su išrūgomis, tačiau kadangi jame baltymų koncentracija yra didesnė, jo suteikiama nauda taip pat gali būti labiau pastebima ir juntama. 

  • Gaminamas raumeninis audinys – baltymai yra svarbūs auginant stiprius raumenis. Išrūgose yra: beta laktoglobulinas, alfa laktalbuminas, glikomakropeptidas, imunoglobulinai, albuminas, laktoferinas, laktoperoksidazė ir lizocimas. Būtent išrūgų izoliate rasime šiuos fermentus, kurie yra labai svarbūs auginant raumenis.
  • Maistinė vertė – daugumos žmonių dietoje nėra pakankamai baltymų norimam tikslui pasiekti. Iš tiesų gali būti ganėtinai sudėtinga iš įprastos mitybos gauti tiek baltymų, kad pakankamai sparčiai augintumėte raumenis. Dėl to naudinga rinktis šiuos papildų. Išrūgų izoliatas ir jo nauda pasireiškia taip, kad užpildomos mitybos spragos.
  • Auginama masė – atletams arba sportuojantiems žmonėms, kurie nori priaugti masės (raumenų), reikia gerokai padidinti suvartojamų baltymų kiekį. Tačiau svarbu, kad gaunami baltymai ir statybinės medžiagos padėtų auginti kokybišką, liesą raumenų masę. Izoliatas tam puikiai tinka, nes išrūgų baltymai prisideda prie spartesnio raumeninio audinio auginimo.
  • Slopinami uždegimai, sparčiau gyjama – tiek kiekvieną kartą atlikus sunkią raumenų treniruotę, tiek po traumos organizmas turi skirti resursų atsigavimui ir gijimui. Išrūgų baltymų izoliate esantys mikroelementai mažina uždegimų ir kitų problemų tikimybę, jie neturėtų taip ilgai užsilaikyti. 

Galime šiek tiek prasiplėsti ir tuo pačiu sukonkretinti išrūgų baltymų izoliato naudą. 

Jūsų organizmas vienu kartu gali apdoroti tik 20-40g baltymų. Didesnio kiekio vartojimas dažniausiai yra bergždžias, kadangi organizmas jo tiesiog neįsisavina bei nepanaudoja. Tuomet, kai norite auginti raumenis, baltymų reikia ištisą laiką, visą dieną. Išrūgų izoliatas tam puikiai tinka, kadangi šie milteliai yra lengvai paruošiami į gėrimą, kurį galima vartoti tuomet, kada norite bei reikia. 

Nors mūsų organizmas gamina tam tikras aminorūgštis, tačiau baltymų, pagamintų iš išrūgų, izoliate, yra tokios aminorūgštys, kurių negaunate iš savo organizmo. Apskritai, išrūgų proteinas yra laikomas visaverčiu, kadangi jo sudėtyje visada bus devynios, pagrindinės/nepakeičiamos aminorūgštys. Jos skatina ne tik raumenų augimą, tačiau ir padeda gaminti naujas imuninės sistemos ląsteles, taip stiprindami vartojančio atleto imunitetą.

Kiek kainuoja išrūgų izoliatas?

Išrūgų izoliatas savo kaina per daug nesiskiria nuo kitų aukštos kokybės, raumenų auginimui skirtų papildų. Konkrečias kainas rasite mūsų prekių kataloge, peržvelgę visas prekes. Kainai įtaką daro: gamintojas, produkto kiekis, vykstančios akcijos bei ypatingi pasiūlymai.

Šiuo metu Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje didžiausią asortimento dalį sudaro Everbuild išrūgų izoliato produktai. Įsigijus didelį kiekį galima pasirūpinti atsargomis ilgam į priekį, o vieno vartojimo arba vienos dozės kaina bus labai nedidelė. 

Specialiais ženklais pažymėtos prekės gali būti parduodamos ir pigiau. Jeigu matote, kad Everbuild ISO BUILD ar kiti išrūgų izoliato produktai iš mūsų katalogo yra pažymėti ženklais „akcija“ ar panašiais, nedvejokite jų pirkti, kadangi taip pavyks sutaupyti dar daugiau!

Kodėl išrūgų izoliatą verta pirkti internetu?

Tikrai galima rasti daugiau nei vieną priežastį, kodėl išrūgų izoliatą ar kitus maisto papildus verta pirkti internetu. Išskirkime svarbiausias iš jų bei pagrindinius privalumus.

Visų pirma – jums niekada nereikia gaišti savo laiko ar keisti planų tam, kad nuvyktumėte iki fizinės parduotuvės. Norint įsigyti papildų, nereikės stovėti eilėse ar kamščiuose, galvoti apie parkavimo vietas, laiko skyrimą visiems kitiems rūpesčiams. Internetinėje parduotuvėje, patikusius izoliato papildus ar kitas prekes pirkti galite bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės ar metų dieną. Prekes įsigysite tik keliais mygtukų paspaudimais. Patys galite pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą, kad pirkimo patirtis praeitų kuo sklandžiau ir produktus gautumėte kuo greičiau.

Pirkdami internetu taip pat galite skirti tiek laiko, kiek norite produktų palyginimui. Stipriausias.lt komanda daug pastangų ir laiko skiria tam, kad prekių kataloge būtų tik aukštos kokybės papildai. Neretai atrinktoms prekėms būna taikoma ne viena akcija, tad patrauklių pasiūlymų tikrai netrūks.

Galiausiai, sportuojantiems asmenims mūsų prekių asortimente visada yra ne tik išrūgų baltymų izoliato ar raumenų auginimui tinkamų, tačiau ir kitų rūšių papildų. Subalansuokite savo mitybą, greičiau pasiekite rezultatų ir pagerinkite savo savijautą su Stipriausias.lt siūlomais papildais.

Perkamiausios prekės Visos prekės
HAYA LABS 100% All Natural Whey Protein / Organic Cacao yra nearomatizuotas išrūgų baltymų ko..
€2500
Rašyk
Skambink