Cinkas

Cinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę apykaitą, normalią angliavandenių apykaitą, ..
€1500
799

Besirūpinantiems savo savijauta ir kūnu – cinko papildai. 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti aukštos kokybės vitaminų bei mineralų, tarp kurių patenka cinko papildai. Cinkas yra labai svarbus įvairiuose jūsų kūne vykstančiuose procesuose, o jo svarba tik išauga tada, kai žmogus sportuoja.

Sustiprinkite save ir pasirūpinkite tuo, kad sporto nešami rezultatai būtų dar geresni, pasirinkite kokybiškus cinko papildus!

Cinko papildai mūsų asortimente

Stipriausias.lt nuolat atnaujiname ir pildome savo prekių asortimentą aukščiausio lygio gamintojų papildais. Šiuo metu jame rasite naujienas bei populiariausius Nutrend ir Universal cinko papildus.

Stebėkite prie kiekvieno iš šių produktų pridedamus ženklus. Jie leis pamatyti, kurie produktai yra populiariausi – apie kuriuos cinko papildus atsiliepimai yra geriausi bei kurios prekės – ką tik lentynose pasirodžiusi naujiena. Stebėdami kainų skiltį lengvai pastebėsite ir tai, kuriems cinko 

Kam reikalingas cinkas?

Cinkas yra mikroelementas, kuris vaidina svarbų vaidmenį įvairiose jūsų organizmo funkcijose. Kadangi pats organizmas negamina cinko, o jis yra būtinas, šią medžiagą būtina įsisavinti per maistą. Taip pat efektyviai naudojami ir cinko papildai.

Cinkas organizme dalyvauja šiose funkcijose: enzimų sintezėje, imuninės sistemos veikloje, baltymų ir DNR sintezėje, vystymese, augimo procesuose, žaizdų gijime ir ne tik. Tad atsakymas į klausimą: „Kam reikalingas cinkas?“ yra labai platus, kadangi jis teikia labai platų naudų spektrą, itin aktualų sportuojantiems žmonėms.

Po geležies cinkas yra labiausiai paplitęs mineralas organizme. Jo yra kiekvienoje ląstelėje. Jeigu norite, kad fermentai (enzimai) organizme atliktų savo darbą efektyviai, cinkas stimuliuoja jų veiklą. Jeigu vartojate kitus papildus, cinką pasirinkti papildomai yra tikrai įžvalgus žingsnis, kadangi su jo pagalba galite padidinti kitų papildų efektyvumą. Tuo atveju kada auginate raumenis geriausi cinko papildai taip pat padės siekti rezultatų, nes šis mikroelementas yra svarbus ląstelių auginimo ir skaidymo procesuose.

Kokie cinko papildai geriausi?

Negalima išskirti vieno produkto, kuris pasiglemžtų titulą geriausi cinko papildai. Iš tiesų kiekvienas produktas gali būti labai naudingas, jeigu jį tinkamai pasirinksite ir tinkamai vartosite. 

Štai, pavyzdžiui Universal Nutrition Zinc Picolinate turi cinko pikolinato. Jo sudėtinės dalys skatina normalią ir subalansuotą įvairių medžiagų apykaitą organizme. Baltymų bei kitų mikroelementų bei fermentų sintezė vyksta tolygiai ir subalansuotai, tad savijauta po sporto ir net alinančių treniruočių gali būti geresnė.

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium yra unikalus mineralų ir maistinių medžiagų kompleksas. Jo sudėtyje yra ne tik cinkas, tačiau ir kalcis bei magnis, o taip pat ir kitos medžiagos. Užsiimantiems intensyviomis treniruotėmis arba atsigaunantiems po traumų bus svarbu žinoti, kad šis mineralų kompleksas ir jame esantis cinkas labiausiai padės stiprinti kaulus.

Na, o Nutrend ZMA sudėtyje turi magnio ir cinko. ZMA tipo papildai yra unikalūs, kadangi šių kompleksų formulė – aukštos biologinės vertės ir leidžia vienu kartu pasisavinti labai didelę dalį reikalingų paros normų. Tai labai svarbu sportuojantiems žmonėms, kurie alina organizmą ir nori geriausių rezultatų.

Kodėl cinko papildus verta pirkti internetu?

Norite cinko papildus pirkti pigiau, patogiau, greičiau ir paprasčiau? Tada rinkitės užsakymą daryti internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Čia rasite cinko bei aibę kitų vitaminų ar mineralų iš Universal, Nutrend, kitų garsių gamintojų asortimento.

Geriausia, kad pirkti galite sau patogiu metu, nereikia stovėti eilėse. Atsiskaityti už prekes saugu ir patogu, o neretai taikoma ir ne viena akcija, kurios metu papildų kaina sumažinama.

Perkamiausios prekės Visos prekės
Cinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę apykaitą, normalią angliavandenių apykaitą, ..
€1500
Rašyk
Skambink