Amino rūgštys

Visi Olimp Glutamine Xplode ingredientai - L-gliutaminas ir aktyvūs ingredientai iš..
€3200
797
Šio maisto papildo poveikis bus itin stiprus vartojant su kitais papildais, tokiais kaip:&nbs..
€1700
795
Everbuild Glutamine 5000 suteikia L-glutamino aminorūgštį gryniausia forma. Tai labiausiai pa..
€2000
794
CryoCell yra sinergetinės sudėties formulė, kurioje yra svarbiausios veikliosios medžiagos, ats..
€6500
793
Animal Fury – tai naujas prieštreniruotinis stimuliantas su BCAA aminorūgšt..
€3993
790
Šis produktas sukurtas specialiai raumenų auginimui, energijos didinimui ir nuovargio mažinim..
€3030
787
Išskirtinis produktas su nepaprastai daug veikliųjų medžiagų suveikiančių akimirksniu. Pagri..
€1890
763
BCAA Mega Strong Powder - tai išsišakojusių aminorūgščių ir glutamino ..
€3350
762
Amino Power Liquid - tai pilnas aminorūgščių spektras, greitai pasisavinamoje, skystoje formo..
€1450
759
Everbuild Glutamine 5000 suteikia L-glutamino aminorūgštį gryniausia forma. Tai labiausiai pa..
€2000
630
CryoCell yra sinergetinės sudėties formulė, kurioje yra svarbiausios veikliosios medžiagos, atsaking..
€3300
623
Su CITRULLINE MALATE 3000 pareikite į kitą lygį. Citrulino malatas turi tam tikrų pranašumų n..
€2400
616
Everbuild Beta-Alanine yra farmacinio grynumo beta alaniną. Beta alaninas yra pagrindinis karnozino ..
€2800
612
Vienas iš populiariausių "Pure" serijos produktų, turinčių unikalų BCAA santykį, ku..
€2800
610
Rinkoje yra įvairių arginino produktų. Everbuild AAKG 3000 išsiskiria savo grynumu, koncentra..
€2800
608
HMB - gali prisidėti prie raumenų augimo, nekaupiant riebalų. Taip pat gali prisidėti prie jėgos ir ..
€1600
320
Nutrend BCAA Liquid 1000 ml sudėtyje yra net 80 000 mg aukščiausios kokybės išsi&scaro..
€1000
761
HAYA LABS Free Form Amino Complex – tai aukštos kokybės maisto papildas, sukurtas laisv..
€1260
726
Cryo Beef Amino yra maisto papildų pramonės evoliucijos produktas. Jis yra unikalus ir gali būti lai..
€3300
622
EVERBUILD CGT MAXX yra puikus produktas prieš treniruotę maksimaliam "pumpui" ir ga..
€1850
615
Vienas iš populiariausių "Pure" serijos produktų, turinčių unikalų BCAA santykį, ku..
€2500
611
HAYA LABS Arginine AKG yra papildas su arginino alfa-ketoglutaratu (AAKG), kuris yra aminorūg&scaron..
€1350
365

Aminorūgštys yra baltymų statybinės medžiagos ir atlieka daugybę funkcijų kiekvieno žmogaus organizme. Aminorūgštys yra būtinos stiprinimui ir raumeninių audinių vystymuisi, jos atlieka svarbų vaidmenį beveik visose organizmo funkcijose.

Aminorūgštys taip pat svarbios sportininkams ir reguliariai sportuojantiems žmonėms, nes padeda atkurti ir formuoti raumeninį audinį. Baltymuose galima rasti net iki 20 skirtingų aminorūgščių, ir kiekviena jų atlieka unikalų vaidmenį. Jei norite aukštos kokybės aminorūgščių internetu už priimtiną kainą, turėtumėte pasidairyti po Stipriausias.lt internetinės parduotuvės prekių katalogą.

Siūlome platų aminorūgščių asortimentą, kataloge yra aminorūgštys moterims, aminorūgštys vyrams, universalūs bei  sportininkams ir kultūristams skirta produkcija. Rinkitės iš OLIMP, EverBuild, Nutrend, UNIVERSAL ir kitų prekių ženklų.

Kas yra aminorūgštys?

Aminorūgštys gali būti laikomos baltymų statybinėmis medžiagomis. Baltymai yra didelės molekulės, kurios yra būtinos visų gyvų ląstelių struktūrai ir funkcijoms palaikyti. Aminorūgštys yra organiniai junginiai, kurie jungiasi į ilgas grandines, vadinamas polipeptidais. Na, o polipeptidai grupuojasi tarpusavyje ir sudaro baltymus.

Baltymuose randama 20 skirtingų aminorūgščių, ir kiekviena jų atlieka unikalų vaidmenį mūsų organizme. Kultūrizmo ir fitneso srityje aminorūgštys dažnai vadinamos raumenų statybine medžiaga. Taip yra todėl, kad jos atlieka svarbų vaidmenį raumenų augimo ir atsistatymo procesuose. Paprastai kalbant, jeigu jūsų organizmui netrūksta aminorūgščių, jūs turėtumėte greičiau atsigauti po treniruotės, pasiekti geresnių rezultatų.  

Vartojant aminorūgštis galima padidinti raumenų masę, sumažinti atsistatymo laiką ir traumų riziką. Jos taip pat gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, pagerinti nuotaiką. Tai – šalutiniai, bet dažnai pastebimi poveikiai.

Aminorūgštys sportui

Aminorūgštys bene dažniausiai yra pritaikomos ir naudojamos sportui. Sportuojantys žmonės jas taip dažnai naudoja bei vertina, nes jos padeda atkurti ir formuoti raumenų audinį.

Pavyzdžiui, EAA aminorūgštys gali padėti paskatinti raumenyse vykstančią baltymų sintezę. Na, o štai BCAA aminorūgštys gali padėti sumažinti nuovargį ir pagerinti rezultatus, kuriuos matote po treniruotės ar intensyvaus krūvio. Taip pat yra ir daugybė kitų aminorūgščių. Beveik visos jos gali būti ne tik naudingos, bet ir reikalingos sportuojančiam organizmui. Pavyzdžiui, glutaminas gali padėti sustiprinti imuninę sistemą ir sumažinti laiką, kurio reikia tam, kad jūsų organizmas atsigautų.

Aminorūgštys, daug kam kyla klausimas dėl to, koks yra teisingas jų vartojimas sportuojantiems? Iš esmės, viskas priklauso nuo jūsų organizmo ir individualių tikslų. Beveik bet kurie papildai, kaip aminorūgštys, naudojami dėl to, kad gali padėti pagerinti rezultatus sporto salėje ir išvengti traumų. Tai priklauso nuo jūsų tikslų, tačiau įprasta dozė yra bet kiek tarp 1-5g per dieną.  Rekomenduojame pasitarti su gydytoju, sertifikuotu asmeniniu treneriu arba mitybos specialistu, kad nustatytumėte jums tinkamiausią dozę sau. Įtakos jūsų dozei gali turėti amžius, fizinė būklė, treniruočių intensyvumas, jūsų svoris ir kai kurie kiti faktoriai.

Aminorūgščių gamintojai

Siūlome platų amino rūgščių asortimentą iš šių prekės ženklų: OLIMP, EverBuild, Nutrend ir UNIVERSAL. Kiekvienas iš jų gamina unikalius produktus, todėl tikrai naudinga žinoti daugiau informacijos apie gamintoją ir jo produkciją, kad pasirinktumėte tinkamiau.

OLIMP yra vienas iš pirmaujančių sportui skirtus papildus gaminančių prekių ženklų Europoje. Jie siūlo platų produktų, skirtų pagerinti jūsų rezultatus sporto salėje, asortimentą. Jų aminorūgščių produktai – taip pat įvairūs ir unikalūs. OLIMP gamina įvairių miltelių, kapsulių ir skysčių pavidalu vartojamas aminorūgštis. Glutamino XPLODE milteliai yra vienas iš geriausiai parduodamų jų produktų, skirtas imuninei sistemai stiprinti ir atsigavimo laikui po krūvio, mažinti. Kadangi jame gausu glutamino, jis taip pat prisideda prie traumų rizikos mažinimo.

EverBuild Nutrition - vienas populiariausių sportinės mitybos prekės ženklų Lietuvoje. Gamintojas įsikūręs Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra mėgstamas tiek profesionalių kultūristų, tiek naujokų bei mėgėjų. EverBuild siūlo platų asortimentą produktų, kurie skirti pagerinti jūsų rezultatus sporto salėje. Tarp jų yra: DAA, BCAA, AAKG, Cryo Beef, Cryo Cell ir daugybė kitų.

Nutrend - tai Europos Sąjungoje esantis gamintojas, kuris jau daugiau kaip 20 metų gamina sportinės mitybos produktus. Jie siūlo platų produktų, įskaitant aminorūgštis, asortimentą. Puikios reputacijos produkcijos atsiliepimai – labai pozityvūs ir tiek sportininkai, tiek pradedantieji pasitiki Nutrend bei vartoja jos geriamas aminorūgštis.

UNIVERSAL - Amerikos bendrovė, daugiau kaip 35 metus gaminanti sportinės mitybos produktus. UNIVERSAL gamoje yra bemaž visi įmanomi sportiniai papildai, įskaitant aminorūgščių miltelius. Tai, ko gero, žinomiausias amino rūgščių ir sporto papildų prekės ženklas pasaulyje. Būtent UNIVERSAL produktus naudoja garsiausi kultūrizmo atstovai, profesionalai ir mėgėjai.

Aminorūgštys - nauda ir poveikis

Kiekvienam asmeniui, kuriam svarbi jo savijauta ir sportiniai rezultatai, svarbu žinoti ir tai, kokia yra aminorūgščių nauda organizmui, kam tiksliai reikalingos aminorūgštys ir ką jos daro, kaip veikia.

Kaip jau minėjome, aminorūgštys jungiasi tarpusavyje ir formuoja baltymus. Mūsų pasaulyje aminorūgštys yra pirmapradis elementas, kurį turi visi gyvybingi organizmai. Savaime suprantama, kad toks mikroelementas yra labai svarbus mūsų organizmo veiklai ir funkcijoms. Nuo aminorūgščių kiekio priklauso ir savijauta bei sportiniai rezultatai.

Aminorūgštys padeda organizmui skaidyti maistą, augti, atstatyti pažeistus audinius ir ne tik. Jos taip pat skirstomos į tris grupes – būtinas įsisavinti, nebūtinas įsisavinti ir sąlyginai reikalingas. Būtinąsias aminorūgštis rasime daugybėje maisto produktų, tačiau norint pasiekti geresnius rezultatus ir suteikti organizmui pakankamai jėgų sportuoti, augti bei atstatyti raumeninius audinius, reikia papildomo, koncentruoto jų šaltinio.  

Tiek atsiliepimai iš mūsų produktus vartojančių asmenų, tiek moksliniai tyrimai aiškiai rodo, kad aminorūgštys turi daugybę teigiamų poveikių.

  • Jos gali pagerinti treniruočių rezultatus ir sutrumpinti laiką, reikalingą atsistatymui. Dauguma sportininkų vartoja leuciną, izoleuciną ir valiną – tris svarbiausias BCAA aminorūgštis tam, kad taip nesikankintų dėl nuovargio ir stimuliuotų raumeninio audinio atsistatymą po intensyvaus krūvio.  
  • Aminorūgštys yra svarbios ir naudingos sportuojant po traumos, reabilitacijos metu ir gyjant po operacijų. Kuomet organizmas yra nusilpęs arba atsiranda poreikis atstatyti jo funkcionalumą iki traumos, BCAA ir kito tipo aminorūgštys puikiai tam tinka. Net ir po sudėtingų operacijų bei ilgų reabilitacijos procedūrų organizmui labai praverčia tinkamai parinkti papildai, kurie leidžia norimus rezultatus pasiekti greičiau ir sumažinti atsistatymo laikotarpio trukmę.

Na, o platesnis naudų spektras sportuojantiems ir gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą daugiausiai priklauso nuo to, kokį produktą pasirenkate vartoti. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir jie skiriasi pagal sudedamąsias dalis, cheminę kompoziciją ir vartojimo rekomendacijas.

Štai, pavyzdžiui EverBuild Nutrition CryoCell yra vienas iš populiariausių produktų šioje kategorijoje. Vartotojai gali pasirinkti patraukliausią skonį ir, tinkamai dozuodami, pajausti, kad organizmas ima greičiau atsigauti po krūvio. Tinkamas EverBuild CryoCell produkto vartojimas taip pat gali prisidėti prie ištvermės ir energingumo padidėjimo net, jeigu sportuojate itin intensyviai. Didelė to priežastis yra unikali šio produkto sudėtis bei tai, kad jis – praturtintas elektrolitais. Pastarieji atlieka gyvybiškai svarbią funkciją ir palaiko optimalų vandens kiekį jūsų organizmo ląstelėse bei balansuoja organizmo pH, kad metabolizmas (medžiagų apykaita) vyktų sklandžiai, o raumenys, nervų sistema ir organai veiktų taip, kaip turėtų.

Na, o štai Universal Nutrition Amino Liquid – skystas, greitai įsisavinamų aminorūgščių šaltinis. Jo sudėtyje rasime labai daug koncentruotų aminorūgščių, kurios puikiai tinka pradedantiesiems ir intensyviai sportuojantiems. Šakotų grandžių arba BCAA aminorūgštys nėra vienintelės sudėtyje.

Kiek kainuoja aminorūgštys?

Produkto kaina priklauso nuo pasirinkto aminorūgščių tipo, pakuotėje esančio produkto kiekio ir prekės ženklo. Pigiau kainuojančios aminorūgštys dažniausiai būna miltelių pavidalo, o brangesnės dažnai parduodamos kapsulėmis. Negalima ignoruoti to, kad amino rūgštys ir jų kaina – skiriasi pagal gamintoją. Vieni prekių ženklai yra brangesni už kitus. Tačiau tam, kad žinotumėte, kuris produktas yra labiausiai vertas jūsų dėmesio, naudinga pasitarti su profesionalais ar ekspertais, kad žinotumėte, ko ieškoti produkto sudėtyje, kokių sudedamųjų dalių vengti ir taip toliau.

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti ir skystų aminorūgščių. Jų kaina dažniau yra kiek aukštesnė nei miltelių. Tačiau skystųjų aminorūgščių pavidalu esančias medžiagas organizmas dažnai įsisavina lengviau, dėl to šios amino rūgštys ir jų poveikis išsiskiria, kaip dar efektyvesnis.
Nepamirškite, kad vykstanti prekių akcija gali reikšti, jog jus sudominę arba jums reikalingi produktai gali būti parduodami pigiau nei įprastai. Nepraleiskite progos įsigyti aminorūgščių kompleksus ar kitus produktus iš Stipriausias.lt per akcijas – geriausia kaina!

Verta užsiregistruoti mūsų e-parduotuvėje. Susikūrę paskyrą galėsite lengviau matyti savo užsakymų istoriją bei greičiau pasinaudosite patraukliausiais pasiūlymais. Įprastai kainos gali svyruoti nuo keliolikos iki keliasdešimties eurų, priklausomai nuo dozės. Jeigu sportuojate reguliariai, apsimoka pirkti ir didesnį kiekį vienu kartu.

Kaip išsirinkti geriausias aminorūgštis?

Tai daugiausiai priklauso nuo jūsų tikslų. Jei norite pagerinti savo rezultatus sporto salėje, greičiau auginti raumenis, rekomenduojame rinktis aminorūgštis, kurios yra skirtos specialiai sportininkams. Tokie produktai dažnai būna miltelių pavidalo ir gali būti maišomi su vandeniu arba sultimis. Jei dažnai susiduriate su raumenų skausmais arba vargina ilgas atsigavimo laikotarpis, rekomenduojame rinktis aminorūgštis, kurių sudėtyje yra daug glutamino. Šios aminorūgštys gali būti miltelių, kapsulių ar skysčio pavidalo. Tokių aminorūgščių nauda organizmui suteiks daugiau laisvumo intensyvinti treniruotes arba laikytis norimo režimo.

Protingiausia yra nepirkti aklai. Stipriausias.lt rasite visą išsamią informaciją, kurios jums gali prireikti šia tema, o kataloge taip pat yra platus geriausių aminorūgščių pasirinkimas. Čia galite rasti tai, ko ieškote, lengvai rikiuodami rezultatus pagal populiarumą, kainą ir kitus faktorius. Visos pasirinkto aminorūgščių produkto sudedamosios dalys ir privalumai išvardyti produkto puslapyje, tad nedvejokite informacijos ieškoti ir ten.

Na, o, jeigu pasirinkimą padaryti sunku arba norite profesionalaus patarimo, galite drąsiai kreiptis į mus telefonu, rašydami žinutes per Facebook arba laiškus elektroniniu paštu. Kuo skubiau jums atsakysime ir patarsime, kurie produktai būtų geriausios aminorūgštys sportuojantiems, moterims, vyrams ar bet kuriai kitai naudotojų grupei.

Perkamiausios prekės Visos prekės
Nutrend BCAA Liquid 1000 ml sudėtyje yra net 80 000 mg aukščiausios kokybės išsi&scaro..
€1000
CryoCell yra sinergetinės sudėties formulė, kurioje yra svarbiausios veikliosios medžiagos, atsaking..
€3300
Šis produktas sukurtas specialiai raumenų auginimui, energijos didinimui ir nuovargio mažinim..
€3030
HAYA LABS Free Form Amino Complex – tai aukštos kokybės maisto papildas, sukurtas laisv..
€1260
HAYA LABS Arginine AKG yra papildas su arginino alfa-ketoglutaratu (AAKG), kuris yra aminorūg&scaron..
€1350
Visi Olimp Glutamine Xplode ingredientai - L-gliutaminas ir aktyvūs ingredientai iš..
€3200
Everbuild Glutamine 5000 suteikia L-glutamino aminorūgštį gryniausia forma. Tai labiausiai pa..
€2000
Cryo Beef Amino yra maisto papildų pramonės evoliucijos produktas. Jis yra unikalus ir gali būti lai..
€3300
HMB - gali prisidėti prie raumenų augimo, nekaupiant riebalų. Taip pat gali prisidėti prie jėgos ir ..
€1600
Rašyk
Skambink