Glutaminas

Visi Olimp Glutamine Xplode ingredientai - L-gliutaminas ir aktyvūs ingredientai iš..
€3200
797
Everbuild Glutamine 5000 suteikia L-glutamino aminorūgštį gryniausia forma. Tai labiausiai pa..
€2000
794
Everbuild Glutamine 5000 suteikia L-glutamino aminorūgštį gryniausia forma. Tai labiausiai pa..
€2000
630

Jeigu norite geriausių rezultatų sporto salėje ir ieškote kokybiškų, aukštos klasės papildų sportuojantiems, jus tikrai turėtų sudominti glutaminas. Elektroninėje Stipriausias.lt parduotuvėje jūs galite patogiai, patraukliomis kainomis, internetu pirkti pačius įvairiausius papildus, tarp kurių patenka ir glutaminas.

Kaip žinome, glutaminas yra hidrofiliška aminorūgštis, daugumos baltymų sudedamoji dalis. Glutaminas ir visi juo turtingi papildai vartojami norint auginti raumenis ir greičiau atsigauti po treniruočių. Mūsų prekių kataloge rasite Olimp, Everbuild, Universal ir daugybės kitų gamintojų glutamino papildus. Su jais galėsite lengviau pasiekti norimų rezultatų, optimizuoti bei pagerinti treniruočių rezultatus ir jaustis geriau sportuodami.

Neatidėkite geriausių savo rezultatų. Pasiekite tai, ko norite su Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje esančiais produktais jau dabar!

L Glutamine - kas tai?

Glutaminas yra labai svarbi aminorūgštis kiekvieno žmogaus organizmui. Kadangi ji dalyvauja daugumos baltymų sintezėje, ją dažnai naudoja sportininkai. Tačiau taip pat reikėtų nepamiršti ir to, kad glutaminas vaidina labai reikšmingą vaidmenį imuninės sistemos bei virškinamojo trakto veiklose.

Nors jūsų organizmas natūraliai gamina šią aminorūgštį, o jos taip pat galima rasti ir maiste, papildomas glutaminas dažnai yra reikalingas, jeigu norite gerinti rezultatus sporto salėje ir jaustis dar geriau.

L-glutaminas yra viena iš dviejų glutamino formų. D-glutaminas yra retesnė ir mažiau svarbi šios aminorūgšties rūšis, kuri nevaidina svarbaus vaidmens gyvų organizmų metabolizmo procesuose. Na, o štai L-glutaminas ir jo nauda mums tikrai yra svarbūs faktoriai. Pagrindinis jo tikslas yra padėti sintetinti baltymus, kadangi tai yra pagrindinė jų statybinė medžiaga.

Glutaminas, kurį randame maiste ir papilduose yra būtent L-glutaminas (dar vadinamas glutamine L). Dažnai, kuomet matote pavadinimą glutaminas, be papildomo patikslinimo, galite iš karto sugretinti tai su L-glutaminu, kadangi D-glutaminas, kaip jau minėjome, yra žymiai mažiau aktuali medžiaga.

Glutamino papildų nauda

Nors glutamino rasime įvairiame maiste (kiaušiniuose, piene, varškėje ir t.t.), tačiau papildų vartojimas leidžia organizmui įsisavinti žymiai labiau koncentruotą jų dozę. Dėl to poveikis būna juntamesnis ir efektyvesnis. Patys papildai suteikia įvairią naudą jūsų organizmui:

  • Skatinamas raumenų augimas ir lėtinamas jų nykimas – sportuojantys reguliariai gali naudoti glutaminą tam, kad pagerintų savo rezultatus sporto salėje, paskatintų medžiagų apykaitą ir paspartintų raumenų augimą. Jeigu aktyviai sportuojate, kūnui reikia gerokai daugiau glutamino nei gaunate iš maisto. Po intensyvios treniruotės glutamino kiekis ląstelėse gali sumažėti 50 procentų, o plazmoje - 30 procentų. Tokia raumenų išsekimo būsena reiškia, kad organizmui siunčiamas signalas naudoti raumenis energijai, o ne angliavandenius. Glutaminas neleidžia tam nutikti.
  • Pagerinama virškinamojo trakto būklė ir sustiprinamas imunitetas – jeigu vartojate L-glutaminą, jis gali padėti suvaldyti daugybės skirtingų virškinamojo trakto sutrikimų simptomus. Reguliarios glutamino dozės prisideda prie optimalios žarnyno sveikatos, greitesnių atsigavimų po uždegimo ir ne tik.
  • Stiprina smegenų veiklą – kaip neuroninius signalus ir impulsus perduodančio glutamato pirmapradė forma, glutaminas daug ką reiškia ir jūsų protiniams pajėgumams. Jeigu į organizmą patenka per mažai glutamato, galite sparčiau jausti protinį nuovargį, silpnėja jūsų koncentracija, padidėja įvairių sutrikimų riziką. Koncentracijos stoka atsiliepia ir rezultatams sporto salėje.

Glutamine L – vartojimas

Glutamino L vartojimo dozės ir dažnumas labai priklauso nuo jūsų pačių tikslų sporto salėje ar už jos ribų, pasirinkto papildo bei kai kurių kitų faktorių. Visuomet vadovaukitės instrukcijomis ant pakuotės bei pasitarkite su specialistais ar asmeniniais treneriais bei sveikatingumo srities profesionalais.

Paprastai, dozė svyruoja nuo 2 iki 5g, du kartus per dieną. Jeigu sportuojate labai aktyviai, dozė gali siekti ir iki 10g du kartus per dieną.

Glutamino kiekio papildymas jūsų organizme, po intensyvios treniruotės, gali užtrukti iki penkių dienų, todėl, jei intensyviai sportuojate, svarbu šį papildą vartoti reguliariai.

Kai kurie kultūristai teigia, kad glutaminas geriausiai veikia kartu su tam tikromis šakotos grandinės aminorūgštimis (BCAA), o ypač - leucinu. Kiti glutaminą vartoja po treniruotės, su kreatinu, kad paspartintų pavargusių raumenų atsistatymą ir greičiau užpildytų energijos atsargas organizme.

Kodėl Glutamino papildus verta pirkti internetu?

Glutamino ir visus kitus papildus internetu, iš Stipriausias.lt elektroninės parduotuvės verta pirkti bent dėl 5 skirtingų priežasčių.

  • Platus pasirinkimas – jeigu jums aktualus L glutaminas, kaip papildas ir jo nauda jums, Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje rasite Olimp, Universal, Everbuild ir kitų gamintojų papildus šioje kategorijoje. Čia – tik aukščiausios rūšies, pradedančiųjų ir profesionalų mėgstami produktai.
  • Puikios kainos – domina glutaminas patrauklia kaina? Čia rasite ne tik gausų asortimentą, tačiau dauguma papildų taip pat išsiskirs ir draugiška kaina. Neretai taikome ir akcijas bei nuolaidas, tad atrinktus papildus galėsite įsigyti dar pigiau nei įprastai.
  • Patogus apmokėjimas – prekes iš krepšelio galėsite apmokėti sau patogiausiu būdu. Elektroninėje parduotuvėje mes priimame apmokėjimus per e. bankininkystę bei kitais, skirtingais būdais.
  • Spartus pristatymas visoje Lietuvoje – jūsų užsakymą, vos per 1-4 darbo dienas, visoje Lietuvoje pristatys mūsų partneriai kurjeriai. Užsakymo pristatymą galite rinktis visoje Lietuvoje, nurodytu adresu arba į bet kurį Omniva siuntų terminalą.
  • Lengva gauti patarimus – jeigu jus domina glutaminas ir jo vartojimas, tačiau nežinote, kuriuos papildus rinktis, turite kitų klausimų ar norite įžvalgų bei patarimų, mūsų komanda jums padės. Skambinkite telefonu +37063066606 arba rašykite laiškus elektroniniu paštu į info@stipriausias.lt.

Kiek kainuoja Glutamino papildai?

Papildų kainos gali būti labia įvairios ir priklauso nuo aibės skirtingų faktorių. Visų pirmiausia, glutamino papildų kaina skiriasi, priklausomai nuo gamintojo. Antras svarbus faktorius yra pakuotės dydis ir papildų kiekis. Nors didesnė pakuotė paprastai kainuoja daugiau, dažniausiai vienos dozės arba per serving kaina su didesnėmis talpomis būna mažesnė. Tad, ilguoju laikotarpiu pirkti didesnes talpas gali apsimokėti labiau.

Miltelių ir plakamų kokteilių forma parduodamų papildų kainos taip pat būna mažesnės nei jau paruoštų gėrimų ir/ar kapsulių. Nepamirškite ir to, kad Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje dažnai vyksta išpardavimai bei akcijos. Atrinktiems glutamino papildams bei įvairiai kitai produkcijai gali būti pritaikytos nuolaidos. Tuo metu labai apsimoka pirkti nukainotus papildus, tad nepraleiskite progos!

Kaip išsirinkti Glutamino papildus?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamas daugybės rūšių glutaminas. Pasirinkti ne visada gali būti taip paprasta, ypač, jeigu pirmą kartą perkate šiuos papildus arba nežinote nuo ko pradėti savo paieškas.

Glutamino milteliai – bene populiariausia ir dažnai net vienintelė forma, kuria parduodamas šis papildas. Pagrindinis miltelių privalumas yra tai, kad juos lengva paruošti ir maišyti su bet kokiais skysčiais. Jeigu miltelius maišysite su sultimis, galite gauti labai daug naudingų medžiagų kūnui ir protui. Kaip žinote, iš skysčių naudingas medžiagas organizmas įsisavina labai sparčiai, tad naudą pradedate jausti netrukus po to, kai atsigaivinsite.

Kita populiari glutamino papildų rūšis - kapsulės. Naudojant kapsules, viskas būna labai paprasta ir greita. Nors kapsulės įprastai nesuteikia tokio energijos antplūdžio, kaip būna su milteliais, tačiau privalumas toks, kad su kapsulėmis, glutaminas į jūsų organizmą išsiskiria visą dieną. Tai gali būti ypač naudinga, jei krūvis ar įtemptas grafikas nusimato visą dieną.

Tinkamiausių glutamino papildų pasirinkimas labai smarkiai priklauso nuo to, kodėl renkatės šiuos papildus ir kokių tikslų siekiate. Jei jums reikia energijos antplūdžio, kad galėtumėte maksimaliai efektyviai treniruotis, tuomet geriausia rinktis miltelius ir susiplakti kokteilį. Tačiau, jei norite, kad papildas padėtų išlaikyti žvalumą ir reguliuoti cukraus kiekį kraujyje visą dieną, kapsulės gali būti taiklesniu pasirinkimu.

Ieškant, kuris glutaminas yra tinkamiausias, svarbūs ir kitų pirkėjų atsiliepimai bei ekspertų įžvalgos. Jeigu turite rekomendacijų, galbūt rasite geriausius produktus tiesiog mūsų prekių kataloge. Na, o, jei norite profesionalių patarimų, rekomendacijų bei pasiūlymų, visada galite kreiptis į mūsų komandą telefonu arba elektroniniu paštu.

Perkamiausios prekės Visos prekės
Everbuild Glutamine 5000 suteikia L-glutamino aminorūgštį gryniausia forma. Tai labiausiai pa..
€2000
Visi Olimp Glutamine Xplode ingredientai - L-gliutaminas ir aktyvūs ingredientai iš..
€3200
Rašyk
Skambink