Proteinas, baltymai

100% BEEF GAINER™ Dienos, kai jūsų kūnas buvo apkrautas tuščiais riebalais, kuriuose k..
€4700
606
Whey Build 2.0 yra geriausias baltymų papildų pasirinkimas šiuolaikiniam sportininkui. Whey ..
€2900
629
Everbuild Ultra Premium Whey Build yra naujasis EVERBUILD NUTRITION šeimos flagmanas. Tai bal..
€5500
651
100% Pure All Natural Whey Protein yra beskonio išrūgų baltymų koncentratas, kurio sudėtyje y..
€2500
683
100% Pure All Natural Whey Protein yra vanilės skonio išrūgų baltymų koncentratas, kuriame yr..
€2500
684
100% Whey Protein - tai aukščiausios kokybės greitai įsisavinamas išrūgų baltymų konce..
€6400
757
Šis produktas gali būti lengvai įsisavinamas; tai 100 % grynas išrūgų baltymų hidroliz..
Nuo €1980
783
Everbuild 100% kazeinas yra puikus lėtai virškinamų baltymų sudėties pavyzdys, pagamintas i&s..
€5300
607
Išrūgų baltymų savybės ilgą laiką buvo viešai žinomas dalykas. Jis skatina raumenų aug..
€7500
631
Everbuild MASS BUILD – daug baltymų, nulis cukraus, nulis riebalų, nulis pagalbinių medžiagų, ..
€3900
641
Jautienos izoliatas yra itin grynas jautienos baltymas. Jis pagamintas iš hidrolizuoto jautie..
€5800
650
Everbuild Ultra Premium Whey Build yra naujasis EVERBUILD NUTRITION šeimos flagmanas. Tai bal..
€2000
662
Everbuild Ultra Premium Whey Build yra naujasis EVERBUILD NUTRITION šeimos flagmanas. Tai bal..
€140
663
100% visų natūralių žirnių baltymų izoliatas yra aukštos kokybės baltymų milteliai iš ..
€1600
679
100% All Natural Rice Protein yra 100% natūralios ir augalinės kilmės baltymų milteliai, gauti i&sca..
€1500
680
HAYA LABS 100% All Natural Whey Protein / Organic Cacao yra nearomatizuotas išrūgų baltymų ko..
€2500
681
Nutrend Deluxe - puiki dovana bet kuria proga! Net 6 skoniai, tad savo skonį atras kiekvienas! Daug ..
€1100
101
Baltyminiai batonėliai su išskirtinės kokybės sudėtimi. Deluxe Protein bar turi didelį b..
€200
766
Baltymų batonėlis su vaisiais arba riešutais, aplietas pienišku šokoladu arba j..
€1200
768
Recovery Protein Shake - tai produktas skirtas vartoti po intensyvaus fizinio krūvio. Jo sudėty..
€1150
780
Voltage Energy Pack - tai energetinių batonėlių rinkinys. Šie batonėliai suteikia lėtai i&sca..
€740
785

Baltymai (proteinas) yra viena iš svarbiausių maistinių medžiagų žmogaus mityboje. Baltymai yra itin svarbūs sportininkams ir aktyviems žmonėms. Jie atlieka bene pagrindinį vaidmenį raumenų auginimo ir atstatymo procesuose, o taip pat gali padėti pagerinti rezultatus sporto salėje.

Rinkoje yra daug įvairių rūšių baltyminių maisto papildų, todėl svarbu išsirinkti jums tinkamą. Stipriausias.lt siūlo platų Everbuild, Haya Labs, Nutrend ir kitų sporto mitybos prekių ženklų baltyminių miltelių, taip pat baltyminių batonėlių ir užkandžių asortimentą.
Nepriklausomai nuo to ar norite užsiauginti raumenų, numesti riebalų, ar tiesiog sustiprinti savo kūną, čia, ko gero rasite jums tinkantį baltyminį papildą.

Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir užsisakykite šiandien!

Baltymai mūsų asortimente

Mūsų asortimentą sudaro įvairūs baltymai sportui, pavyzdžiui, išrūgų, kazeino, kiaušinių, augaliniai ir mėsos proteinų pagrindu pagaminti produktai. Šis mikroelementas yra labai svarbus sportuojant, nes jis suteikia organizmui energijos ir padeda atkurti pažeistus bei auginti raumenis. Baltymai organizmui yra pagrindinė raumeninio audinio statybinė medžiaga.

Baltymų kokteiliai

Baltymų kokteiliai yra patogus būdas gauti reikalingų baltymų negaminant maisto. Jie yra populiarus ir patogus pasirinkimas visiems, daugiau ar mažiau sportuojantiems vyrams bei moterims. Geriausi baltymai sportui kokteilio pavidalu yra itin praktiški. Juos lengva pasigaminti ir galite pasiimti su savimi į darbą, universitetą, mokyklą ar bet kurią kitą vietą. Stipriausias.lt siūlo išrūgų, kazeino, kiaušinių, augalinių ir mėsos baltymų miltelius kokteiliams iš pirmaujančių sporto mitybos prekių ženklų.

Baltymų batonėliai

Baltymų batonėliai yra naudingas ir patogus užkandis keliaujant. Batonėliai, sportuojančiam organizmui gali padėti patenkinti kasdienį baltymų poreikį greičiau ir paprasčiau nei kitų formų baltymai ir analogiški papildai. Batonėliuose paprastai būna daug baltymų ir mažai cukraus, todėl jie yra puikus pasirinkimas sportininkams ir aktyviems žmonėms, ieškantiems sveiko užkandžio prieš sportą ar po jo. Stipriausias.lt siūlo platų baltyminių batonėlių asortimentą iš garsiausių ir labiausiai žinomų sporto mitybos prekių ženklų.

Baltymų gamintojai ir prekės ženklai

Everbuild yra vienas iš pirmaujančių pasaulyje sportinės mitybos prekių ženklų. Jie siūlo platų baltyminių papildų asortimentą. Everbuild Beef Gainer yra populiarus baltyminis maisto papildas, kuriame yra aukštos kokybės baltymų ir maistinių medžiagų, esančių jautienoje. Šis proteinas sportui tinka idealiai, kadangi jame apstu reaktyvių angliavandenių bei hidrolizuoto baltymų izoliato iš jautienos.

Nutrend yra aukščiausio lygio sporto mitybos prekės ženklas iš Čekijos. Jie siūlo platų baltyminių papildų asortimentą, įskaitant išrūgų, kazeino, kiaušinių ir augalinius baltymus. Vienas populiariausių jų produktų Stipriausias.lt kataloge yra 100% Whey Protein arba 100% išrūgų baltymai. Būtent išrūgų pagrindo baltymai pasižymi tuo, kad turi aukštą biologinę vertę ir yra greitai įsisavinami, prisideda prie spartaus raumenų masės auginimo.

Haya Labs yra prekės ženklas, siūlantis platų baltyminių papildų asortimentą. Jų produktai gaminami iš aukštos kokybės ingredientų ir yra skirti jūsų fizinio aktyvumo tikslams palaikyti. Tarp populiariausių jų produktų nuolat patenka 100% išrūgų, 100% All Natural Whey Protein koncentratas.

Proteinas sportui

Prieš pradedant kalbėti apie tai, kam reikalingi baltymai ir kaip jie padeda sportuojantiems, naudinga susipažinti su pačių baltymų tipais. Yra du, pagrindiniai baltymų tipai. Pirmasis – augalinės kilmės baltymai, o antrasis – gyvūninės arba gyvulinės kilmės baltymai.

Gyvūninių baltymų yra mėsoje, žuvyje, kiaušiniuose ir piene. Jie yra geras visų nepakeičiamųjų aminorūgščių, kurių organizmui reikia raumeniniam audiniui kurti ir palaikyti, šaltinis.

Augalinių baltymų yra pupelėse, lęšiuose, riešutuose, sėklose ir neskaldytuose grūduose. Jie yra geras kai kurių, bet ne visų organizmui reikalingų nepakeičiamųjų aminorūgščių šaltinis. Dėl to, įprasta laikyti, kad gyvulinės kilmės baltymai (proteinas) yra šiek tiek universalesnis ir pranašesnis produktas.

Visgi, nepaisant to, abiejų rūšių baltymai yra be galo naudingi sportuojančiam ir aktyviam organizmui.

Baltymų poveikis organizmui

Kaip jau minėjome, baltymai yra pagrindinė organizmo statybinė medžiaga. Tad, jeigu norite auginti masę, raumenis ir sustiprinti savo kūną, baltymai ir jų funkcijos šiam tikslui pasitarnauja itin puikiai.

Mitybos planai ir dietos, kuriose yra daug augalinės kilmės baltymų turi daug naudingų poveikių žmogaus organizmui. Visų pirma, tyrimų metu pavyko nustatyti, kad proteinas arba baltymai iš augalinės kilmės produktų gali prisidėti prie kraujospūdžio sumažėjimo, lyginant su gyvulinės kilmės baltymais. Na, o štai augalinės kilmės baltymai sportuojantiems taip pat yra itin naudingi, jeigu norite sumažinti kūno svorį ar cholesterolio kiekį. Dėl to baltymai metant svorį ir lieknėjimui dažnai būna įtraukiami į mitybos planus.

Tiesa, ne visi augalinės kilmės baltymų produktai yra lygiaverčiai, todėl svarbu atsirinkti geriausius produktus, jeigu norite maksimalių rezultatų.

Na, o gyvulinės kilmės baltymai taip pat turi labai daug teigiamų poveikių. Dažniausiai juos sporte vertiname dėl to, kad jie didina liesą raumenų masę bei stabdo ir lėtina raumenų nykimo procesus, kurie vis spartėja su amžiumi. Išskirkime dar kelias šių papildų naudas.

Visavertiškesnė mityba

Rekomenduojama baltymų paros norma suaugusiems žmonėms yra apie 50g, tačiau priklauso nuo svorio, amžiaus, net ir lyties bei tikslų sporto salėje. Tačiau toks kiekis baltymų yra ganėtinai didelis, tad tikrai ne visiems žmonėms pavyksta suvartoti tiek baltymų. Ypač sunku tai padaryti veganams ir vegetarams. Visgi, su baltyminiais papildais tokių problemų nebelieka ir tirpstantys milteliai ar kiti papildai gali praturtinti mitybą.

Sportuojantiems mėgėjiškai, pusiau arba visiškai profesionaliai, vyresnio amžiaus žmonėms ir lėtinėmis ligomis sergantiems gali tekti viršyti bendrą baltymų suvartojimo rekomendaciją. Tuomet, proteinas, kaip papildai yra idealus pirkinys, nes praturtinama mityba ir gaunamas reikalingas kiekis mikroelementų raumenų auginimui ar kitiems tikslams.

Atsigavimas po krūvio

Baltymai ne tik skatina raumenų augimą, bet ir padeda atkurti pažeistus audinius po sporto. Todėl sportininkai gali naudoti baltymų miltelius ar kito tipo baltymų papildus, kad greičiau atsigautų po treniruotės.

Daugelio tyrimų duomenimis, baltymų papildų vartojimas po fizinio krūvio gali padėti atsigauti, nes sumažina raumenų pažeidimus ir pagerina raumenų darbingumą bei baltymų sintezę raumeniniuose audiniuose. Proteinas moterims ir vyrams yra labai naudingas pasirinkimas bandant pagerinti treniruočių rezultatus ir sumažinti nuovargį.

Kaip išsirinkti baltymus internetu?

Jeigu jūs jau žinote, kas yra proteinas ir kokią naudą šie papildai gali suteikti, pats laikas išsirinkti tinkamiausią produktą.

Kadangi kone kiekvieno žmogaus poreikiai yra individualūs, mes paruošėme kelių žingsnių gidą, kuris galėtų padėti lengviau išsirinkti, kurie baltymai (proteinas) internetinėje parduotuvėje labiausiai atitiks jūsų lūkesčius bei poreikius.

  1. Jeigu svarbiausia jums šiuo metu yra raumenų auginimas, rinkitės baltymų miltelius, kurių biologinė vertė – labai aukšta. Šis parametras parodo, kaip gerai ir kiek pilnai jūsų organizmas galės įsisavinti bei panaudoti tuos baltymus. Išrūgų baltymai ir išrūgų izoliatai yra bene geriausias pasirinkimas.
  2. Jeigu norite numesti svorio, rinkitės kokteilius be pridėtinio cukraus ar dekstrinų ir maltodekstrinų (iš krakmolo pagamintų saldiklių). Jeigu įmanoma, nesirinkite tokių papildų, kurių sudėtyje matote šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA). Jos padeda skatinti raumenų augimą ir svorio augimą.
  3. Svarbu atsižvelgti į baltymų papildų sudėtį, jeigu sergate diabetu. Sergantieji turėtų rinktis kokteilius ir produktus, kuriuose nėra pridėtinio cukraus. Nesirinkite baltymų miltelių, kuriuose cukrus nurodytas kaip viena iš trijų pirmųjų sudedamųjų dalių!
    Be to, jums vertėtų ieškoti kokteilių, kuriuose yra mažai angliavandenių (5-15 g vienoje porcijoje).
  4. Jeigu esate vegetarai arba veganai, neprivalote daryti kompromisų savo mitybos planuose. Galite vartoti baltyminius papildus, tiesiog nesirinkite pieno pagrindo baltymų kokteilių. Jums reikėtų ieškoti 100% augalinių baltymų produkcijos – sojų, žirnių ar kanapių pagrindo produkto, o nesirinkti išrūgų arba pieno baltymų proteinų.
  5. Atsižvelkite į savo sveikatos būklę prieš pasirinkdami. Jeigu netoleruojate laktozės arba sergate dirgliosios žarnos sindromu, savaime suprantama, kad turėtumėte rinktis produktą be laktozės cukrų ar dirbtinių saldiklių bei maltodekstrinų ir dekstrinų.

Glitimui alergiškiems žmonėms taip pat reikia atidžiai skaityti sudėtį, kad joje nebūtų alergenų.

Galiausiai, jeigu turite inkstų problemų, neapsunkinkite jų darbo ir ribokite baltymų dozes. Rinkitės produkciją su mažesne baltymų koncentracija.

Jeigu norite sutaupyti, pirkite baltyminių miltelių talpas, o ne paruoštus gerti baltyminius kokteilius, kurie paprastai yra brangesni. Skystus papildus lengviau įsisavina organizmas, tačiau ilguoju laikotarpiu finansiškai labiau apsimoka milteliai, kuriuos į gėrimą paverčiate patys.

Štai dar keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti.

Baltymai po sporto. Kad atsigautų po treniruotės, sportininkas ar aktyviai sportuojantis žmogus turėtų suvartoti baltymų papildų po treniruotės. Tai jis turėtų padaryti per ~1 valandą po fizinio krūvio. Būtent tada jūsų raumenys geriausiai reaguoja į baltymus atstatymo ir raumenų augimo procesui.

Norint kontroliuoti savo svorį, geriausia vartoti pastovų baltymų kiekį kiekvieno valgio ir užkandžiavimo metu, kad jaustumėtės sotūs.

Kokia yra baltymų ir proteino kaina?

Visų papildų kainos gali būti labai įvairios ir skirtingos. Tai priklauso nuo pačio produkto, jo kiekio pakuotėje, produkto tipo (milteliai, batonėliai, kita), išskirtinumo bei nuo to ar vyksta akcija, taikomos nuolaidos. Tam, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje būtų patogu rasti, kuris proteinas – baltyminis papildas parduodamas geriausia kaina, galite pasinaudoti rikiavimo įrankiu.

Su šio įrankio pagalba galėsite iš karto matyti, kokie baltymai raumenims kainuoja mažiausiai, kurie – daugiausiai. Taip akimirksniu žinosite, kurie produktai verčiausi jūsų dėmesio.

Kodėl verta pirkti baltymus sportui internetu?

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje – baltymai internetu tikrai apsimoka tiek iš finansinės pusės, tiek dėl plataus asortimento ir kitų priežasčių.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami baltymai ir proteino pagrindo papildai yra gaminami patikimiausių ir aukščiausius įvertinimus pelnančių gamintojų. Everbuild, Nutrend ir Haya Labs produkciją naudoja įvairaus amžiaus pradedantieji, pažengę ir net profesionaliai sportuojantys atletai. Kad ir koks proteinas jus domina, pas mus galite pirkti 100% išrūgų, jautienos beef gainer, dribsnių pagrindo batonėlius, ryžių baltymų miltelius bei daugybę kitų. Asortimentas nuolat pildomas, tad kataloge gali atsirasti ne vienas naujas proteinas kaskart, kai čia apsilankysite.

Jūsų patogumui, kiekvienos prekės puslapyje galite rasti visą aktualią ir naudingą informaciją apie tos rūšies papildus. Ten galite sužinoti ne tik, kas tai yra baltymai, tačiau susipažinti ir su kiekvieno produkto sudėtimi, veikliosiomis medžiagomis, vartojimo instrukcija, kita svarbia informacija.

Visus užsakymus galite apmokėti jums patogiu būdu, o baltymai patrauklia kaina dažnai parduodami ir akcijų metu. Vykstant išpardavimui ir nuolaidoms, ne vienas proteinas kainuoja pigiau nei įprastai, tad pamačius nuolaidas galima nedvejoti pirkti. Prekes visoje Lietuvoje pristato mūsų partneriai kurjeriai. Jūs galite pasirinkti pristatymą į bet kurį Omniva siuntų terminalą arba nurodytu adresu.

Na, o, jeigu kyla klausimų, norite patarimų arba gauti papildomų įžvalgų, jums padėti visuomet pasiruošę mūsų kompetentingi konsultantai ir specialistai. Kreipkitės į juos nurodytais kontaktais. Skambinkite telefonu +37063066606 arba rašykite laiškus elektroniniu paštu į info@stipriausias.lt. Sparčiai gaukite visus atsakymus, rekomendacijas baltymų papildams bei kitą naudingą informaciją.

Perkamiausios prekės Visos prekės
Baltymų batonėlis su vaisiais arba riešutais, aplietas pienišku šokoladu arba j..
€1200
Voltage Energy Pack - tai energetinių batonėlių rinkinys. Šie batonėliai suteikia lėtai i&sca..
€740
Recovery Protein Shake - tai produktas skirtas vartoti po intensyvaus fizinio krūvio. Jo sudėty..
€1150
Everbuild Ultra Premium Whey Build yra naujasis EVERBUILD NUTRITION šeimos flagmanas. Tai bal..
€140
Everbuild Ultra Premium Whey Build yra naujasis EVERBUILD NUTRITION šeimos flagmanas. Tai bal..
€5500
Baltyminiai batonėliai su išskirtinės kokybės sudėtimi. Deluxe Protein bar turi didelį b..
€200
Jautienos izoliatas yra itin grynas jautienos baltymas. Jis pagamintas iš hidrolizuoto jautie..
€5800
Everbuild MASS BUILD – daug baltymų, nulis cukraus, nulis riebalų, nulis pagalbinių medžiagų, ..
€3900
Everbuild Ultra Premium Whey Build yra naujasis EVERBUILD NUTRITION šeimos flagmanas. Tai bal..
€2000
Nutrend Deluxe - puiki dovana bet kuria proga! Net 6 skoniai, tad savo skonį atras kiekvienas! Daug ..
€1100
Rašyk
Skambink