Nutrend Kre-Alkalyn

Populiari

Prekės kodas: 0225

Turimas kiekis: Išparduota

Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino.

Kilmės šalis: Čekija
Gamintojas: Nutrend

Grynasis kiekis: 120 kapsulių

Maistinė ir energinė vertė: 5 kapsulėse - 4790 mg 1 kapsulėje - 958 mg
Kreatino monohidrato (kre-alkalyn®)  3750 mg 750 mg
kuriame gryno kreatino  3300 mg 660 mg

 

Kre Alkalyn - tai patentuota moderni kreatino monohidrato formulė, kuri pasižymi stabilumu virškinimo trakte ir geresniu įsisavinimu organizme. Kuo mažesnė pH, tuo greičiau kreatinas virsta į neveiksmingą kreatininą. Jei pH yra didesnis nei 7, kreatino irimas mažėja. Pagrindinis Kre-Alkalyn pliusas yra tai, kad kreatinas yra sujungtas su taip vadinamom stabilizuojančiom medžiagom, kurios sukuria apsauginį lauką. Tokiu būdu užtikrinamas aukštas kreatino stabilumas virškinimo trakte - jis tampa atsparus skrandžio sultims ir išlieka stabilus bei raumenų ląstelę pasiekia visu pajėgumuBe to, pakanka mažesnių dozių, lyginant su kitais kreatino produktais. 

VARTOJIMAS: maksimali dienos dozė – 5 kapsulės per dieną. Užgerti pakankamu kiekiu vandens.

SUDEDAMOSIOS DALYS: Kre-Alkalyn® - kreatino monohidratas, želatina, dažiklis geležies oksidai, maltodekstrinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. 

Gamintojas: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
Platintojas: Uab Delansa
Maisto papildo nr: MP-498/22

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
CREATINE 5000 Fueled with Creapure® (https://www.creapure.com/) yra 100 % grynas produktas su fa..
Nuo €1500
620
Kreatino monohidratas yra ekonomiškiausias maisto papildas raumenų masės ir jėgos didinimui. ..
€1200
621
Everbuild Tri-Creatine Malate sudėtyje yra tri-kreatino malato, kuris yra veiksmingesnis už įprastą ..
€2800
647
Rašyk
Skambink