Vitaminas C

HAYA LABS didelio stiprumo vitaminas C su erškėtrožiais stimuliuoja imuninę sistemą, stiprina..
Nuo €900
740
Natūralus vitaminų papildas su didele vitamino C koncentracija ir pridėtu erškėtuogių ekstrak..
€1450
654
Vitaminas C svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti intensyvaus fizinio krūvio me..
€780
562
ZeroDrinx Tabs - tai tirpios tabletės skirtos paruošti unikalų hipotoninį gėrimą su subalansu..
€770
784

Įvairaus amžiaus sportininkams ir sportininkėms, kurie nori sustiprinti imunitetą, geriau jį apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ar kitų grėsmių – vitaminas C. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite Nutrend, Haya Labs, Everbuild bei Universal vitaminą C ir juo turtingus vitaminų kompleksus.

Praturtinę savo dietą šiais papildais galėsite pastebėti naudą jau labai greitai. Vitaminas C gali būti šiais pavidalais: kapsulės, tirpios tabletės, geriamos tabletės ir ne tik. Kiekvieno produkto prekės puslapyje rasite visą svarbiausią informaciją, kuri padės išsirinkti veiksmingiausią papildą. 

Kas yra vitaminas C?

Vitaminas C arba askorbo rūgštis, dažnai vadinamas bene pačiu svarbiausiu vitaminu. Jis yra būtinasis, o tai reiškia, kad organizmas pats jo nepasigamina. Beveik visiems žmonėms, kurie rūpinasi gera savijauta, pravartu papildyti savo mitybos racioną vitamino C papildais. Na, o sportuojantiems bei aktyviems žmonėms ir tiems, kurių imunitetas – nusilpęs, vitaminas C gali turėti dar didesnę naudą.

Tai yra vandenyje tirpus vitaminas, kurio organizmas nesintetina ir jį reikia pasisavinti su maistu arba papildais. Nepaisant net žinių apie tai, kur daugiausia vitamino C, papildai ir vitaminai yra geriausias bei efektyviausias būdas gauti reikiamą šio elemento dozę.

Vitamino C nauda

Pagrindinis dalykas, kam reikalingas vitaminas C ir kuri šios medžiagos nauda išskiriama, tai yra imuniteto stiprinimas. Šis vitaminas dalyvauja daugelyje imuninės sistemos funkcijų ir padeda apsaugoti jį nuo infekcijų bei užkrėtimų. Nors dauguma žino, kas yra vitaminas C ir ką jis daro, nauda yra nuvertinama. Sportuojantis ir aktyvus žmogus nuolat alina savo organizmą. Po treniruotės, kai jaučiamas nuovargis, organizmo imunitetas nusilpsta, tad jis tampa lengviau pažeidžiamas. Norint nuo to apsisaugoti padėti gali vitaminas C ir jo vartojimas.

Jeigu nežinote, kiek vitamino C reikia per dieną, suaugusiems rekomenduojama dozė svyruoja tarp 75mg (moterims) ir 90mg (vyrams). Vitaminas C nėštumo metu yra dar svarbesnis ir rekomenduojama nėščioms moterims per dieną suvartoti bent 120mg. Visgi vitamino C galima vartoti ir kiek daugiau, atsižvelgus į rekomendacijas iš savo gydytojų, mitybos specialistų, trenerių. Svarbu neviršyti maksimalios per dieną rekomenduojamos – 2000mg ribos. 

Kodėl C grupės vitaminus verta pirkti internetu?

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje Nutrend, Haya Labs, Universal bei Everbuild vitaminą C verta pirkti dėl šių priežasčių:

  • Didelis aukštos kokybės produktų pasirinkimas – Stipriausias.lt siūlo įvairių vitamino C papildų ir skirtingų vitaminų iš patikimiausių gamintojų;
  • Jokių eilių ar laukimo – internetu vitaminas C prieinamas visada, 24/7. Tiesiog pasirinkite, koks vitaminas C ir kompleksas atrodo geriausias, įsidėkite į krepšelį bei pateikite užsakymą;
  • Skirtingi apmokėjimo ir pristatymo būdai – pasirinkite patogiausią metodą atsiskaityti už prekes bei pristatymą nurodytu adresu ar į siuntos terminalą;
  • Patrauklios kainos – prekes iš šios kategorijos galite rikiuoti pagal kainą nuo pigiausių arba nuo daugiausiai kainuojančių. Jeigu aktuali pati žemiausia kaina, stebėkite, kada vyksta akcija ir papildus įsigysite pigiau nei įprastai.
  • Išsami informacija kiekvienos prekės puslapyje – bus lengva rasti, kuris vitaminas C su savo nauda jums tinka labiausiai.

Kaip išsirinkti geriausius C grupės vitaminus?

Kuomet renkatės C grupės vitaminų papildus, reikėtų išsirinkti jums priimtiniausią formą. Tai gali būti kapsulės, tabletės, tirpūs milteliai ir ne tik. Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome tik aukščiausios kokybės gamintojų produkciją, tad dėl vitaminų veiksmingumo ir reputacijos galite būti užtikrinti.

Jeigu pagal rekomendacijas arba asmeninius tikslus norite vartoti didesnę vitamino C dozę, rinkitės koncentruotą papildą. Taip vartosite ekonomiškiau, kadangi užteks mažesnio kiekio papildų per tą patį laiką. Be abejonės svarbi yra ir kaina.

Kokia yra C vitaminų kaina?

Vitaminas C savo kaina nelabai skiriasi nuo kitų vitaminų bei mineralų ar maisto papildų. Tai reiškia, kad šis, itin didelę vertę jūsų imunitetui bei organizmui turintis produktas gali būti įsigyjamas labai patraukliomis sąlygomis. 

Skirtingų produktų kaina gali būti aukštesnė arba žemesnė. Visos kainos nurodomos prekių kataloge, o kad būtų lengviau atsirinkti, galite pasinaudoti rikiavimo įrankiu. Taip žinosite, kokį vitaminą C rinktis, nes matysite pigiausius arba jūsų biudžetą atitinkančius produktus iš šios kategorijos.

Akcijų metu kaina mažėja ir labiau apsimoka papildyti atsargas didesniu kiekiu. 

Galiausiai nepamirškite ir to, kad galutinė kaina nebūtinai pasako visus faktus. Renkantis svarbu įvertinti ir tai, kiek kapsulių, tablečių ar dozių vitamino rasite pakuotėje. Didesnė galutinė kaina gali reikšti ir didesnę vertę arba, kad viena kapsulė kainuos mažiau nei smulkioje pakuotėje. Įvertinkite ir tai.

Perkamiausios prekės Visos prekės
HAYA LABS didelio stiprumo vitaminas C su erškėtrožiais stimuliuoja imuninę sistemą, stiprina..
Nuo €900
Vitaminas C svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti intensyvaus fizinio krūvio me..
€780
ZeroDrinx Tabs - tai tirpios tabletės skirtos paruošti unikalų hipotoninį gėrimą su subalansu..
€770
Rašyk
Skambink