Magnis

ZeroDrinx Tabs - tai tirpios tabletės skirtos paruošti unikalų hipotoninį gėrimą su subalansu..
€770
784
MagnesLife Active Drink – tai energiją ir skysčių balansą papildantis specialus paruoši..
€100
776
Magnesium Citrate 200mg iš Everbuild Nutrition yra maisto papildas, kurio sudėtyje yra auk&sc..
€1400
640
MagnesLife – tai skysta magnio forma - labai efektyvi priemonė mažinanti raumenų traukuli..
€100
259
Kalcis ir magnis yra būtini daugeliui organizmo funkcijų, ypač kaulų stiprumui ir tankiui, taip pat ..
€1150
697

Stipriausias.lt jums siūlo platų magnio vitaminų ir maisto papildų su magniu asortimentą. Nutrend, Haya Labs, EVERBUILD bei Universal produktai vertinami tiek tarp mėgėjų, tiek tarp pusiau profesionalaus lygio ar net profesionalių atletų. Mėgaukitės maksimalia nauda savo kūnui, sustiprinkite organizmą bei pasiekite geriausius rezultatus sportuodami būtent su magniu!

Daugeliui atletų visoje Lietuvoje rezultatų pasiekti padeda būtent geriausi magnio papildai iš Stipriausias.lt!

Čia, prekių puslapiuose rasite daugiau naudingos informacijos apie jus dominančius produktus. Sužinokite apie dozavimą, susipažinkite su atsakingo vartojimo instrukcija, magino papildų sudėtimi ir kitais skaičiais bei faktais. 

Be to, Stipriausias.lt pirkėjai gali patys pasirinkti jiems patogiausią pristatymo bei apmokėjimo būdą iš daugybės galimų. Tik čia magnio milteliai patrauklia kaina arba kapsulės, ko gero pigiau nei kitur!

Magnio vitaminai ir maisto papildai

Išvardinsime keletą populiariausių magnio papildų iš mūsų katalogo bei apžvelgsime, kokia kiekvieno magnio papildo nauda organizmui. 

Nutrend ZeroDrinx Tabs – tirpios tabletės - magnio šaltiniai. Jose yra ne tik magnio, tačiau ir kalcio bei B grupės vitaminų ir vitamino C. Galima rinktis iš citrinų, juodųjų serbentų arba apelsinų skonio. Greitai per skystį pasisavinamas magnis užtikrins geriausią savijautą net ir tada, kai intensyviai sportuojate.

Haya Labs Cal-Mag Citrate yra ne tik magnio milteliai. Jų sudėtyje taip pat yra ir kalcio, o magnis ir kalcis kartu puikiai veikia, nes suaktyvina vienas kito veikimą bei padidina naudą. Labai svarbus ingredientas Cal-Mag Citrate produkte yra ir kalcio citratas, kuris leidžia organizmui įsisavinti didesnį sudėtyje esančių mineralų kiekį.

Dar vienas labai populiarus produktas – Nutrend ZMA magnio papildai. Kapsulės pavidalo priemonė sudėtyje turi daug aukštos biologinės vertės magnio ir cinko bei vitamino B6.

Apskritai, magnis gerai veikia išvien su kitais vitaminais ir mineralais, tokiais kaip kalcis ir vitaminas D, kad palaikytų kaulų sveikatą. Jis taip pat svarbus sportininkams, nes padeda organizmui metabolizuoti angliavandenius ir baltymus, kurie būtini energijos gamybai.

Magnio nauda organizmui

Keletas punktų, kurie atskleidžia, kokia yra magnio nauda žmogui ir jo sveikatai arba magnio reikšmė organizmui: 

  • Padeda palaikyti stabilų širdies darbą ir reguliuoja kraujo spaudimą;
  • Stiprina kaulus ir gerina jų sveikatą;
  • Skatina baltymų įsisavinimą;
  • Atpalaiduoja raumenis (nuima įtampą);
  • Padeda inkstų veiklai.

Sportininkams magnis reikalingas dėl tų pačių priežasčių, kaip ir kiekvienam žmogui. Tačiau dėl to, kad sportuojant organizmas yra alinamas ir pavargsta, magnio nauda tik išauga. Jis ypač svarbus sportininkams, nes reguliuoja raumenų ir nervų sistemos funkciją. 

Dėl magnio trūkumo atsiranda didesnė mėšlungio rizika, taip pat greičiau silpsta raumenys, atsiranda nuovargis. Kaip greitai ta nauda jaučiama, priklauso ir nuo papildų tipo. 

Kaip išsirinkti geriausius magnio papildus?

Kadangi mūsų internetinėje parduotuvėje yra daug įvairių rūšių papildų su magniu, natūraliai gali kilti klausimas dėl to, kokį magnį geriausia vartoti. 

Svarbu išsirinkti papildą, kuris atitiktų jūsų individualius poreikius. Magnio papildų būna įvairių formų, įskaitant tabletes, miltelius ir skysčius.

Tirpios tabletės ir kapsulės yra labiausiai paplitusi magnio papildų forma. Jas lengva vartoti ir jos paprastai yra pigesnės nei kitos magnio formos. Tačiau mineralus iš kapsulių organizmas įsisavina pakankamai lėtai, palyginus su skysčiu ar šnypščiančiomis tabletėmis.

Milteliai yra labiau koncentruota magnio forma. Magnį iš miltelių organizmas įsisavina lengviau, nes jūs naudingas medžiagas pasisavinate per skystį. Milteliai yra geras pasirinkimas sportininkams, kurie ieško greito ir paprasto būdo gauti tiek magnio, kiek reikia organizmui.

Kokia yra magnio papildų kaina?

Galutinė geriausių magnio papildų kaina priklauso nuo prekės ženklo, papildų tipo (formos) ir kiekio pakuotėje. 

Vertinant bendrai, magnio papildai pasižymi patrauklia kaina ir skaitomi kaip labai prieinami, dėl to juos naudoti gali visi, nepriklausomai nuo biudžeto. Pati geriausia proga juos įsigyti internetu atsiranda tuomet, kai Stipriausias.lt parduotuvėje vyksta akcija ir galite pirkti pigiau nei įprastai.

Tam, kad būtų patogiau matyti, kokį magnį rinktis pagal biudžetą, pasinaudokite prekių filtravimo ir rikiavimo įrankio pagalba pagal kainą.

Magnio vartojimas – ryte ar vakare?

Daug kam kyla klausimas dėl to ar geriausias magnio vartojimas yra ryte ar vakare. 

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, kadangi magnio naudojimas gali būti efektyvus tiek pirmoje, tiek antroje dienos pusėje. Būtent dėl to vieni žmonės mieliau renkasi magnio papildus vartoti ryte, o kiti mano, kad jų vartojimas vakare padeda geriau miegoti. Paprastai rekomenduojama magnio papildus vartoti su maistu. Tai padeda išvengti šalutinio poveikio virškinamajame trakte, pavyzdžiui, viduriavimo.

Jei magnio vitaminai ar papildų kompleksas vartojamas ryte, vėlgi, svarbu tai daryti su maistu, kad išvengtumėte šalutinio poveikio. Jei magnis vartojamas vakare, svarbu tai atlikti bent 30 minučių prieš miegą, kad netrukdytų ilsėtis.

Perkamiausios prekės Visos prekės
MagnesLife – tai skysta magnio forma - labai efektyvi priemonė mažinanti raumenų traukuli..
€100
Kalcis ir magnis yra būtini daugeliui organizmo funkcijų, ypač kaulų stiprumui ir tankiui, taip pat ..
€1150
Magnesium Citrate 200mg iš Everbuild Nutrition yra maisto papildas, kurio sudėtyje yra auk&sc..
€1400
MagnesLife Active Drink – tai energiją ir skysčių balansą papildantis specialus paruoši..
€100
ZeroDrinx Tabs - tai tirpios tabletės skirtos paruošti unikalų hipotoninį gėrimą su subalansu..
€770
Rašyk
Skambink