Vitaminas B

ZeroDrinx Tabs - tai tirpios tabletės skirtos paruošti unikalų hipotoninį gėrimą su subalansu..
€770
784

Vitaminas B arba B grupės vitaminai – tai net aštuonių skirtingų, vandenyje tirpių vitaminų kompleksas. Kiekvienas iš šių vitaminų yra labai svarbus organizmo veiklai ir metaboliniams procesams. Didžioji dalis B grupės vitaminų turi būti nuolat vartojami su maistu ar papildais, kadangi organizmas nekaupia jų atsargų.

Jeigu ieškote, kur yra B grupės vitaminų patraukliomis kainomis – užsukote kaip tik ten, kur reikia. Sportuojantiems ir siekiantiems geriausios savijautos turime pasiūlyti B grupės vitaminų nervų sistemai, sportuojantiems žmonėms bei visiems susidomėjusiems.

Įsigykite Nutrend bei Universal produkciją geriausiomis sąlygomis iš Stipriausias.lt! 

B grupės vitaminai iš Stipriausias.lt

Stipriausias.lt prekių asortimente yra skirtingi B grupės vitaminai. Kadangi B grupės vitaminai maiste nėra tokie gausūs, kad pakaktų tikslams siekti, praverčia papildai.

Tirpios tabletės Nutrend ZeroDrinx leis pasigaminti hipotoninį gėrimą vos per kelias akimirkas. Jeigu užsiimate ištvermės sportu arba daug prakaituojate, rinkitės šį papildą. Jo sudėtyje yra ne tik B vitaminas su savo nauda (iš tiesų sudėtyje rasite skirtingų B grupės vitaminų), bet ir kalcis, magnis.

Universal Vitamin B – vitamino B kompleksas, kuriame rasite vitaminų B1-B6 bei B12, o taip pat ir biotino, folio rūgšties. 

Aukščiausios kokybės produktai tinka ir lengvai, ir intensyviai sportuojantiems.  

B grupės vitaminų nauda

B grupės vitaminai gali turėti skirtingas naudas. Norint žinoti, kam reikalingi B grupės vitaminai ir kokia jų nauda, svarbu suprasti ir poveikį.

Vitaminas B1 yra tiaminas. Organizme jis skatina gliukozės virsmą į energiją bei padeda nervų sistemos veiklai. 

Gerai žinomas vitaminas B2 – riboflavinas. Dažniausiai riboflaviną minime ten, kur kalbame apie regėjimą bei odos būklę. 

Vitaminas B3 padeda versti angliavandenius ir riebalus į energiją. Jis vadinamas niacinu. Rečiau minima, bet nė kiek ne mažiau svarbi vitamino B3 funkcija yra nervų sistemos bei virškinamojo trakto būklės palaikymas. 

Pantoteno rūgštis arba vitaminas B5 organizme atlieka angliavandenių, baltymų ir riebalų sintetinimo funkciją. Jis taip pat nepakeičiamas raudonųjų kraujo kūnelių bei steroidinių hormonų gamyboje.

Vitaminu B6 vadiname piridoksiną, kuris savo funkciją atlieka padėdamas organizmo angliavandenių ir baltymų metabolizmui. Labai svarbią funkciją vitaminas B6 turi ir smegenų veiklai, kadangi skatina jų vystymąsi, teigiamą funkciją.

Taip pat yra ir kitų B grupės vitaminų, tačiau visi jie atlieka artimas, bet nors truputį skirtingas funkcijas. Vitaminas B ir bet kuris jo kompleksas, kaip maisto papildas, galės pasiūlyti maksimalią naudą įvairiais aspektais, tiek per gerinamą nervų sistemos veiklą, tiek per efektyvesnį maistinių medžiagų įsisavinimą.

Kaip išsirinkti geriausius B grupės vitaminus?

Visų pirma pagalvokite apie tai, kokios formos vitaminus jums vartoti būtų patogiausia. Čia padės ne tik atsiliepimai apie B grupės vitaminus, tačiau svarbi ir jūsų pačių nuomonė. Tirpios ir šnypščiančios tabletės leis organizmui lengvai įsisavinti vitaminus, tačiau kol jos ištirps reikia daugiau laiko. Be to, nebūtinai visiems patiks gėrimo skonis. Geriamos kapsulės arba tabletės šiek tiek ilgiau virškinamos ir įsisavinamos, tačiau gali būti lengviau suvartojamos.

B vitaminų kaina

B vitaminų kaina priklauso ne tik nuo gamintojo ir produktų savybių, tačiau ir nuo kiekio, kuris yra pakuotėje. Nepamirškite, kad ieškodami, kokie geriausi B grupės vitaminai iš Stipriausias.lt prekių katalogo, turite įvertinti ir tai, kurio produkto dozių (porcijų) skaičius yra didžiausias. Vitaminas B gali būti šnypščiančių, vandenyje tirpių tablečių, geriamų kapsulių ar tablečių pavidalu.

Jeigu norite žinoti, kuris vitaminas B kainuoja pigiausiai, galite pasinaudoti prekių rikiavimo įrankiu pagal kainą. Be to, kaip jau minėjome, nepamirškite įvertinti ne tik to, kokia būna B grupės vitaminų nauda, tačiau kokią sumą mokėsite už vieną kapsulę/tabletę/porciją.

Kai kada Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje vyksta akcijos. Jų metu vitaminai, mineralai ir kiti papildai parduodami pigiau nei įprasta kaina!

Kada geriausia gerti B grupės vitaminus?

Jeigu ieškote laiko, kada gerti B grupės vitaminus, tai geriausia daryti dienos pradžioje, kartu su pusryčiais. Kadangi B grupės vitaminai įprastai padeda organizmui gaminti energiją, jeigu gersite juos vėliau vakare, gali būti sunkiau užmigti. Be to, galvodami apie tai, kada geriausia gerti B grupės vitaminus, nepamirškite ir to, kad galima juos vartoti ir maždaug valandą prieš valgį arba dvi valandos po jo. 

Nepamirškite atsižvelgti ir į informaciją ant pakuotės bei pasitarkite su savo gydytojais ir/ar mitybos specialistais bei asmeniniais treneriais, su kuriais sudarote mitybos planą. Taip tiksliau žinosite, kaip vartoti B grupės vitaminus maksimaliai naudai.

Kodėl vitaminus B verta pirkti internetu?

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje, internetu pirkti B grupės vitaminus ir vitaminą B verta bent dėl keleto priežasčių. Visų pirma, kartu su šiais vitaminais jūs galite įsigyti ir bet kuriuos kitus papildus, vitaminus ar mineralus, kurių jums reikia. 

Antras didelis privalumas – jokių eilių ar laukimo. Pakanka tik išsirinkti, kurie atrodo geriausi B grupės vitaminai, produktą įsidėti į krepšelį bei pateikti užsakymą. Siūlome daug skirtingų apmokėjimo bei pristatymo būdų, kad jums būtų kuo patogiau. Tai galima padaryti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakymai visoje Lietuvoje pristatomi vos per kelias dienas.

Na ir galiausiai – patraukli ne vieno produkto kaina. Neretai vitaminams, mineralams ir kitiems atrinktiems papildams gali būti taikoma akcija. Tada B grupės vitaminai savo kaina būna patys prieinamiausi ir juos įsigysite bent keliolika procentų pigiau nei įprastai!

Perkamiausios prekės Visos prekės
ZeroDrinx Tabs - tai tirpios tabletės skirtos paruošti unikalų hipotoninį gėrimą su subalansu..
€770
Rašyk
Skambink