Papildai raumenų masės auginimui (Gainer)

100% BEEF GAINER™ Dienos, kai jūsų kūnas buvo apkrautas tuščiais riebalais, kuriuose k..
€4700
606
Everbuild MASS BUILD – daug baltymų, nulis cukraus, nulis riebalų, nulis pagalbinių medžiagų, ..
€3900
641
Everbuild 100% kazeinas yra puikus lėtai virškinamų baltymų sudėties pavyzdys, pagamintas i&s..
€5300
607

Labai didelė dalis sportuojančių asmenų nori turėti daugiau raumenų. Tačiau nepaisant sunkių treniruočių, tinkamos mitybos, kai kada galima fiziškai pasiekti ribą, kada progreso nėra arba jis per lėtas. Tokiu atveju į pagalbą pasitelkiami gaineriai. Šie produktai yra specialūs papildai, kuriuose naudoja sportuojantys ir norintys auginti raumenis. 

Gaineriai, o tiksliau atsiliepimai apie juos parodo, kad tai yra naudingas papildas, tinkantis įvairaus amžiaus sportuojantiems atletams, su tikslu priaugti raumenų masės. Jie išsiskiria iš kitų papildų savo sudėtimi bei savybėmis. Mūsų prekių kataloge rasite EVERBUILD papildus masės auginimui labai draugiškomis kainomis!

Gaineris – kas tai?

Gaineriai arba geineriai (angl. Gainers) yra specialūs papildai, skirti raumenų masės auginimui. Tai yra itin kaloringi maisto papildai. Jų sudėtyje visada daug baltymų ir angliavandenių, kurie padeda priaugti raumenų masės. Gainerius vartoja sportuojantys žmonės ir atletai, kurie nori paspartinti raumenų auginimo procesą. Kai kada natūralus kūno metabolizmas lėtina raumenų augimą. Vieniems sportuojantiems žmonėms gali būti gana sunku priaugti raumeninės masės ir pasiekti norimą rezultatą. Šiems žmonėms bei vartotojams, kurie jaučiasi būdami per mažo svorio ir iš mitybos gauna per mažai maistinių medžiagų, gainerio vartojimas yra puikus sprendimas. 

Daug kas klaidingai galvoja rinkdamiesi – gaineris ar proteinas? Iš tiesų tai yra du labai skirtingi papildai. Nors gaineriuose yra daug baltymų (kaip ir proteino papilduose), tačiau jie taip pat siūlo ir milžiniškas angliavandenių atsargas, o to iš proteinų negausite. Be to, gainerio kaloringumas yra žymiai aukštesnis. Būtent itin aukštas kaloringumas ir lemia, kad gaineriai masei būna labai efektyvūs. Jie leidžia pasiekti tą kalorijų kiekį, kuris būtinas raumenų ir masės auginimui. 

Paprastai angliavandenių ir baltymų santykis masės priauginimo milteliuose yra 3:1 arba 2:1. Kai kuriuose masės priauginimo miltelių sudėtyje rasime ne tik baltymus bei angliavandenius. Čia būna įvairių mikroelementų, pavyzdžiui, vitaminų ar mineralų.

Vienas efektyviausių ir populiariausių produktų šioje kategorijoje yra EVERBUILD Beef Gainer. Jame apstu hidrolizuoto jautienos baltymų izoliato ir didelio poveikio angliavandenių. Jautienoje esantys baltymai yra itin aukštos kokybės. Juose rasime visas devynias būtinąsias aminorūgštis, kurios reikalingos organizmui. Dėl šios priežasties jautienos ar kiti gyvulinės kilmės baltymai randami ne tik papilduose masės auginimui, tačiau ir po operacijos ar traumų rekomenduojamuose produktuose.

Tikimės, kad po šios informacijos jau yra aiškus atsakymas į klausimą – „Gaineris – kas tai?“. 

Gaineriai - vartojimas

Maisto papildai masės auginimui (geineriai) turi būti vartojami atsižvelgiant į jūsų kūną, aktyvumo lygį, fizinius tikslus bei vartojimo instrukcijas. Didesnė papildo dozė nebūtinai reiškia geresnį rezultatą. Geriausius rezultatus pastebi tie atletai, kurie suderina protingą papildų vartojimą su atsakingu planavimu, skaičiavimu bei treniruočių režimu ir, kartais kitais papildais.

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje visi papildai masės auginimui (gaineriai) turi atskirus prekės puslapius. Tuose prekių puslapiuose yra nurodoma visa svarbiausia informacija apie produktą, jo sudėtis, savybės, vartojimo instrukcija ir ne tik. Būtent pagal vartojimo instrukciją ir reikia nustatyti savo dienos normą bei nustatyti optimal vartojimo režimą. Štai, pavyzdžiui, vieną produktą gali reikėti maišyti su didesniu kiekiu vandens ir gerti 3 kartus dienoje, o kitą – 1 arba 2 kartus dienoje, tarkime prieš miegą ir po treniruotės tam, kad gautumėte maksimalų poveikį. 

Gaineriai - poveikis

Gaineriai ir jų poveikis yra tikrai vertinamas tiek kultūristų, tiek mėgėjiškai sportuojančių asmenų bendruomenėse. Šie papildai svorio auginimui gali būti geras ir papildomų kalorijų ir, baltymų šaltinis, jei bandote auginti raumenis intensyvių treniruočių sporto salėje, metu.

Tačiau turite žinoti ir tai, koks jų poveikis. Jeigu bandote auginti liesą raumenų masę, geriau rinktis išrūgų baltymus, kurie padeda to tikslo siekti efektyviau. Tačiau, jeigu aktualu, kaip sakoma - šokti į masę ir norite siekti ambicingų tikslų auginti svorį ir raumenis, tuomet geriausi papildai masės auginimui, gaineriai yra skirti būtent jums. 

Nuolatinis gainerių vartojimas gali prisidėti prie svorio augimo, todėl reikia palaikyti aktyvų treniruočių režimą, jeigu nenorite, kad gainerio sudėtyje esantys riebalai susikauptų. Efektyviai naudojant jums tikrai turėtų pavykti pasiekti norimų tikslų sporto salėje su šiais papildais. Verta paminėti ir tai, jog sportuojančių asmenų, kurie vartoja gainerius, organizmai, pagamina ir daugiau insulino. Dėl šios priežasties kūne saugoma daugiau riebalų, tad negalima per smarkiai mažinti krūvio, kitaip rezultatai nebus tokie, kokių norite.

Kiek kainuoja papildai masės auginimui?

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi EVERBUILD Mass Build, kazeino Casein Build arba Beef Gainer produktai ar bet kuris kitas gaineris išsiskiria labai patrauklia kaina. Siekiame aukščiausios kokybės papildus sportuojantiems padaryti kuo labiau prieinamus. Be to, internetu perkantys neretai gali tikėtis susidurti ir su ne viena akcija. Jos metu papildai masei auginti kainuoja pigiau nei įprastai ir dar labiau apsimoka pasirūpinti atsargomis į priekį.

Galutinės kainos gali keistis, todėl atkreipkite dėmesį į nurodomas kainas prekių kataloge. Jeigu jums taip patogu, galite pasinaudoti rikiavimo įrankiu ir rikiuoti gainerius pagal kainą, nuo žemiausios arba nuo aukščiausios. Sportuojant galima vartoti itin didelius kiekius papildų, todėl suprantame, koks svarbus yra biudžetas. Stengiamės palaikyti kuo draugiškesnes kainas, priimame įvairius atsiskaitymo metodus bei pasirūpiname patogiausiu pristatymu!

Kodėl gainerius verta pirkti internetu?

Stipriausias.lt elektroninėje parduotuvėje rasite itin daug kokybiškų papildų sportuojantiems. Norintys auginti raumeninę masę turi rinktis gainerius, jeigu nori rezultatų siekti kuo tiesesniu keliu. Everbuild Build ir Gainer serijos produktai yra puikiai tam pritaikyti. Na, o jų įsigyti sau patogiu metu galite vos keliais mygtukų paspaudimais, tiesiog mūsų svetainėje.

Kiekvienos prekės puslapyje rasite daug naudingos informacijos apie jos sudėtį ir savybes, o taip pat – vartojimą. Visa ši informacija – vienoje vietoje. Dėl to nereikia gaišti laiko galvojant apie pasirinkimą, o taip pat ir stoviniuoti eilėse. Patikusias prekes įsidėkite į krepšelį, pereikite prie apmokėjimo, pasirinkite patogiausią būdą tam ir pristatymui bei pradėkite jau dabar siekti tikslų. 

Galiausiai – kartu su gaineriais, vienoje vietoje rasite ir daug kitų papildų, visų amžių sportuojantiems vyrams ar sportuojančioms moterims. 
Kilus klausimams arba, jeigu norite patarimo dėl geinerių, nedvejokite kreiptis į mūsų komandą telefonu +370 630 66606 arba rašydami žinutes į mūsų Facebook, o taip pat ir elektroninius laiškus, adresu info@stipriausias.lt.

Perkamiausios prekės Visos prekės
Everbuild MASS BUILD – daug baltymų, nulis cukraus, nulis riebalų, nulis pagalbinių medžiagų, ..
€3900
Everbuild 100% kazeinas yra puikus lėtai virškinamų baltymų sudėties pavyzdys, pagamintas i&s..
€5300
100% BEEF GAINER™ Dienos, kai jūsų kūnas buvo apkrautas tuščiais riebalais, kuriuose k..
€4700
Rašyk
Skambink