Baltyminiai, proteino batonėliai

Voltage Energy Pack - tai energetinių batonėlių rinkinys. Šie batonėliai suteikia lėtai i&sca..
€740
785
Baltymų batonėlis su vaisiais arba riešutais, aplietas pienišku šokoladu arba j..
€1200
768
Baltyminiai batonėliai su išskirtinės kokybės sudėtimi. Deluxe Protein bar turi didelį b..
€200
766
Nutrend Deluxe - puiki dovana bet kuria proga! Net 6 skoniai, tad savo skonį atras kiekvienas! Daug ..
€1100
101

Baltymai yra viena iš trijų, mūsų organizmui reikalingiausių maistinių medžiagų (kitos dvi yra riebalai ir angliavandeniai). Baltymai (dar vadinami proteinais) atlieka svarbų vaidmenį, padedantį auginti raumenų masę. Na, o jeigu ieškote greito ir paprasto būdo, kaip į savo mitybą įtraukti daugiau baltymų ir sparčiau auginti raumenis, baltyminiai batonėliai yra puikus pasirinkimas.

Stipriausias.lt parduotuvėje internetu galite rasti daug skirtingų rūšių baltyminių batonėlių. Kadangi tai – aukščiausio lygio Nutrend produktai, juos naudoja ir mėgėjai, ir profesionalūs atletai. 

Baltyminiai, proteino batonėliai internetu pigiau

Visi geriausi proteino batonėliai iš mūsų elektroninės parduotuvės gali skirtis savo sudėtimi, tačiau visada pasižymės patrauklia kaina. Na, o jeigu vyksta akcija, juos pirkti galėsite dar pigiau nei įprastai.

Renkantis, kurie proteino batonėliai bus geriausi, svarbu atidžiai perskaityti etiketę ir išsirinkti tokį, kuris ne tik atitiktų jūsų biudžetą, bet ir mitybos poreikius. Baltyminiai batonėliai gali būti puikus būdas gauti reikalingų baltymų, tačiau ne visi jie yra vienodai efektyvūs.

Čia jums siūlome platų baltyminių batonėlių asortimentą, atitinkantį visus poreikius ir beveik bet kokį biudžetą. Pavyzdžiui, mūsų bene geriausiai parduodami Nutrend Voltage ir Excelent batonėliai puikiai tiks tiems, kurie ieško nebrangių, bet veiksmingų batonėlių, sudėtyje turinčių daug lengvai įsisavinamų baltymų ir mažai cukraus.

Jei sunku gauti pakankamai baltymų vien tik su maistu, proteino batonėliai ir jų nauda gali padėti pasiekti trumpalaikius arba ilgalaikius tikslus.

Proteino batonėliai be cukraus

Nemaža žmonių vartoja perteklinai daug cukraus savo mityboje. Kartais nesvarbu, iš kokių šaltinių jį pasisaviname, mažiau cukraus dietoje gali prisidėti prie to, kad lengviau pasieksite tikslų ir geriau jausitės. Todėl Stipriausias.lt prekių kataloge yra ir proteino, baltyminiai batonėliai be cukraus. 

Gali natūraliai kilti klausimas – o kodėl turėtumėte rinktis baltyminius batonėlius be cukraus? 

Tam yra kelios priežastys:

  • Tokių batonėlių sudėtyje paprastai yra mažiau kalorijų nei jų analogai su cukrumi, tad jei stebite savo svorį, toks pasirinkimas yra labai logiškas;
  • Batonėlis – greitai įsisavinamas maisto produktas. Jeigu jame nėra cukraus, jo suvalgymas nesukelia cukraus lygio šuolių (angl. glucose spikes), o tai svarbu, jei bandote kontroliuoti diabetą arba tiesiog norite išvengti energiją atimančių cukraus lygio svyravimų;
  • Dėl sveikatos priežasčių stengiatės sumažinti suvartojamo cukraus kiekį;
  • Batonėliai be cukraus vis tiek yra labai skanūs.

Todėl, jeigu ieškote, kur efektyvūs ir garsių gamintojų proteino (baltyminiai) batonėliai kainuoja pigiau nei įprastai ir kurie produktai nesukeltų cukraus kiekio kraujyje šuolių, būtinai peržiūrėkite mūsų batonėlių asortimentą be cukraus.

Kokia yra proteino batonėlių nauda?

Baltymų - proteino batonėliai turi daugybę privalumų, įskaitant tai, kad jie yra:

  • Greitas ir paprastas būdas gauti papildomų baltymų;
  • Efektyvi pagalbinė priemonė, galinti padėti auginti raumenų masę;
  • Sveikas užkandis, jei tinkamai pasirenkate;
  • Patogūs ir lengvai valgomi bei vartojami net ir tada, kai nesate namuose ir, pvz., keliaujate.
Perkamiausios prekės Visos prekės
Baltymų batonėlis su vaisiais arba riešutais, aplietas pienišku šokoladu arba j..
€1200
Voltage Energy Pack - tai energetinių batonėlių rinkinys. Šie batonėliai suteikia lėtai i&sca..
€740
Baltyminiai batonėliai su išskirtinės kokybės sudėtimi. Deluxe Protein bar turi didelį b..
€200
Nutrend Deluxe - puiki dovana bet kuria proga! Net 6 skoniai, tad savo skonį atras kiekvienas! Daug ..
€1100
Rašyk
Skambink