Universal Nutrition Glutamine Powder 300 g.

Prekės kodas: 0246

Turimas kiekis: 5

€2450 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Jav
Gamintojas: Universal Nutrition

Universal Nutrition Glutamine Powder - tai 100% farmacinis mikronizuotas glutaminas. Tai yra aminorūgštis, kurios didelė koncentracija yra raumenyse ir plazmoje. Glutaminas atlieka svarbų vaidmenį, siekiant paspartinti raumeninio audinio adaptaciją. Jis kaupia organinį azotą, skatina teigiamą azoto balansą, perneša aminų grupes transaminacijos procesui ir raumenų baltymų sintezei. Glutaminas sudaro per 60% laisvųjų aminorūgščių išteklių raumenų ląstelėse ir per 20% visų aminorūgščių, esančių organizme. Mikronizuotas L-glutaminas yra lengviau įsisavinamas ir daug aktyvesnis nei tradicinis glutaminas ir glutamino peptidas. 
Grynasis kiekis: 300 g. (60 porcijų). 
Maistinė deklaracija porcijoje(1 arbatiniame šaukštelyje - 5 g.), L-Glutaminas - 5000 mg. 
Sudedamosios dalys: sudėtyje yra gryno glutamino miltelių. Pagaminta GMP įrenginyje, kuriame naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai.
Vartojimas: sumaišykite 5 g glutamino (1 arbatinį šaukštelį) su 250-300 ml vandens ar kitu mėgstamu gėrimu ir suvartokite per 15 minučių. Vartoti po 1-2 porcijas per dieną, iš kurių vieną porciją rekomenduojama suvartoti po treniruotės, kitą prieš miegą.
Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. 
Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės. 
Gamintojas: Universal,  3 Terminal Rd.  New Brunswick, NJ. 0890, 
Kilmės šalis: JAV

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Amino Power Liquid - tai pilnas aminorūgščių spektras, greitai pasisavinamoje, skystoje formo..
€1450
759
Rašyk
Skambink