Haya Labs Arginine AKG

NaujienaPopuliari

Prekės kodas: 0097

Turimas kiekis: Išparduota

HAYA LABS Arginine AKG yra papildas su arginino alfa-ketoglutaratu (AAKG), kuris yra aminorūgšties arginino ir alfa-ketoglutaro rūgšties druska.
Argininas yra viena iš svarbiausių amino rūgščių kultūristams ir sportininkams, nes skatina liesos raumenų masės vystymąsi, o jo komponentai yra tarpiniai azoto oksidų metabolizmo procese.

Gamintojas: Haya Labs

Privalumai:
 
1. Optimizuoja deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą
2. Pagerina kraujotaką
3. Skatina raumenų masės augimą
4. Padidina energiją ir ištvermę
5. Stimuliuoja imuninę sistemą
 
 
L-argininas yra sąlyginai nepakeičiama aminorūgštis, kuri organizme veikia kaip azoto oksido pirmtakas. Dalyvauja baltymų sintezėje, gerina fizinę ištvermę, mažina cholesterolio kiekį kraujyje ir efektyviai palaiko imuninę sistemą.
L-argininas skatina augimo hormono gamybą ir padeda hipofizės bei kasos liaukų funkcijai. Argininas padidina azoto oksido kiekį, plečia kraujagysles ir gerina kraujotaką, optimizuodamas deguonies ir maistinių medžiagų patekimą į raumenų audinį. Argininas skatina liesos raumenų masės formavimąsi, didina ištvermę, energiją ir gerina sportinius rezultatus sporto salėje ir už jos ribų. Be to, L-argininas palaiko širdies ir kraujagyslių sistemą.
 
L-argininas neutralizuoja žalingą amoniaką dėl aminorūgščių skilimo, stabdo blogą laisvųjų radikalų poveikį ir padidina natūralią organizmo apsaugą.

100 tablečių
Grynasis kiekis: 179,6 g (paaiškinimas: 100 tablečių po 1796 mg).

Sudedamosios dalys. L-arginino alfa-ketoglutaratas, tirštiklis celiuliozės derva, užpildas celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga magnio silikatas.
3 tabletėse yra: 3000 mg L-arginino alfa-ketoglutarato.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 3 tabletes per dieną, esant tuščiam skrandžiui. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.
Laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. HaYa Labs LLC 1120 20 th Street, NW South Tower Suite, S-300 Vašingtonas, JAV.
Platintojas. UAB „Delansa“, Architektų g. 56-101, LT-04111 Vilnius.
Notifikavimo numeris: MP-982/22

Sudėtis
Produkto sudėtis Grynasis kiekis: 179,6 g (paaiškinimas: 100 tablečių po 1796 mg). Sudedamosios dalys. L-arginino alfa-ketoglutaratas, tirštiklis celiuliozės derva, užpildas celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga magnio silikatas. 3 tabletėse yra: 3000 mg L-arginino alfa-ketoglutarato.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink