Haya Labs Chromium Picolinate

NaujienaPopuliari

Prekės kodas: 0134

Turimas kiekis: Išparduota

Pirmą kartą chromas kaip mikroelementas buvo aptiktas 1955 m. 1959 m. mineralas buvo apibrėžtas kaip aktyvus žmogaus mitybos komponentas.

Kilmės šalis: Jav
Gamintojas: Haya Labs

Privalumai:
 
1. Kartu su insulinu chromas yra gyvybiškai svarbi natūralių organizmo mechanizmų, reguliuojančių cukraus kiekį kraujyje, dalis.
2. Palaiko sveiką svorį
3. Palaiko gerą cholesterolio balansą
4. Prisideda prie kraujagyslių sveikatos
5. Gali išlaikyti gerą regėjimą
 
 
Šiandien žinoma, kad jis svarbus efektyviam insulino veikimui. Vidutinio sveiko žmogaus organizme yra keli miligramai chromo. Tačiau šis mažas kiekis vaidina svarbų vaidmenį didinant insulino veiksmingumą. Jis reguliuoja cukraus kiekį kraujyje ir aktyvina įvairius fermentus energijai gaminti.
 
Manoma, kad dabar Šiaurės Amerikos gyventojams būdingas chromo išeikvojimas, o kultūra ir mitybos įpročiai šiame regione dažnai nesugeba gauti tinkamo paros kiekio. Geri chromo šaltiniai yra viso grūdo duona ir dribsniai, liesa mėsa, sūris ir kai kurie prieskoniai, pavyzdžiui, juodieji pipirai ir čiobreliai. Maistinėse mielėse taip pat gausu chromo.

100 kapsulių
Grynasis kiekis
: 41,1 g (paaiškinimas: 100 kapsulių po 411 mg).

Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Ryžių miltai, želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, chromo pikolinatas.
1 kapsulėje yra (RMV*, %): 200 µg (500 %) chromo.
*- Referencinė maistinė vertė.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 1-2 kartus per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.
Laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. HaYa Labs LLC 1120 20 th Street, NW South Tower Suite, S-300 Vašingtonas, JAV.
Platintojas. UAB „Delansa“, Architektų g. 56-101, LT-04111 Vilnius.
Maisto papildo notifikavimo numeris: MP-989/22

Sudėtis
Produkto sudėtis Grynasis kiekis: g (paaiškinimas: 100 kapsulių po mg). Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Sudedamosios dalys. Ryžių miltai, želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, chromo pikolinatas. 1 kapsulėje yra (RMV*, %): 200 µg (500 %) chromo. *- Referencinė maistinė vertė.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink