HAYA LABS Chelated Iron

NaujienaPopuliari

Prekės kodas: 0128

Turimas kiekis: Išparduota

Geležis yra būtinas mineralas ir svarbus baltymų, dalyvaujančių deguonies pernešime ir medžiagų apykaitos procese, komponentas.

Kilmės šalis: Jav
Gamintojas: Haya Labs

Privalumai:
 
1. Moterims būtina
2. Būtinas deguonies transportavimui per kūną
3. Kepenų riebalų rūgščių metabolizmas
4. Pagerina imuninę sistemą
5. Gerina smegenų veiklą
 
 
Beveik du trečdaliai jo yra hemoglobine – raudonųjų kraujo kūnelių baltyme, pernešančiame deguonį į audinius. Mažiau šio mineralo rasta mioglobine – baltyme, kuris padeda raumenims aprūpinti deguonimi, taip pat fermentuose, kurie skatina biochemines reakcijas ląstelėse. Apie 15% organizmo geležies yra sukaupta būsimiems poreikiams ir yra mobilizuojama netinkamos mitybos atveju. Likutis yra organizmo audiniuose ir padeda organizmui funkcionuoti. Vyresni vyrai ir moterys po menopauzės netenka labai mažai geležies, išskyrus kraujavimą.
 
Moterys, kurios kas mėnesį gausiai kraujuoja, gali netekti daug geležies. Kūnas paprastai palaiko normalų lygį, kontroliuodamas su maistu pasisavinamą kiekį. Geležis yra būtina deguonies pernešimui per organizmą raudonaisiais kraujo kūneliais. Jis taip pat dalyvauja paverčiant cukraus kiekį kraujyje į energiją ir yra statybinė medžiaga fermentų, dalyvaujančių kuriant naujas ląsteles, aminorūgštis, hormonus ir neurotransmiterius, gamybai.
 
Kitos svarbios veiklos, įskaitant geležį, yra detoksikacija, kepenų riebalų rūgščių metabolizmas, karnitino ir neurotransmiterių serotonino ir dopamino sintezė. Geležis yra būtinas kolageno ir elastino gamybos elementas, užtikrinantis organų ir audinių struktūrinį vientisumą ir elastingumą. Kepenys laikomos maistu, kuriame gausu geležies. Kiti geri šaltiniai yra organų mėsa, žuvis ir paukštiena. Sausos sėklos ir daržovės yra geriausi augalų šaltiniai, po jų seka džiovinti vaisiai, riešutai, nesmulkinti grūdai ir grūdai. Geležies įdėjimas į grūdus, miltus ir duoną labai prisideda prie kasdieninio mineralo suvartojimo.

90 kapsulių
Grynasis kiekis: 34,6 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 384 mg).

Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, normalią energijos apykaitą, normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalų deguonies pernešimą organizme, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
Sudedamosios dalys. Geležies bisglicinatas, ryžių miltai, želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.
1 kapsulėje yra (RMV*, %): 15 mg (107 %) geležies.
*- Referencinė maistinė vertė.
Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną, valgio metu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Partijos Nr., Geriausias iki (pabaigos): žr.ant pakuotės.
Laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas. HaYa Labs LLC 1120 20 th Street, NW South Tower Suite, S-300 Vašingtonas, JAV.
Importuotojas. UAB „Delansa“, Architektų g. 56-101, LT-04111 Vilnius.
Notifikavimo numeris: MP-987/22

Sudėtis
Produkto sudėtis Grynasis kiekis: 34,6 g (paaiškinimas: 90 kapsulių po 384 mg). Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, normalią energijos apykaitą, normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalų deguonies pernešimą organizme, normalią imuninės sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Sudedamosios dalys. Geležies bisglicinatas, ryžių miltai, želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas. 1 kapsulėje yra (RMV*, %): 15 mg (107 %) geležies. *- Referencinė maistinė vertė.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink